Váží si vás partner?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #322358 13.8.2015 18:11

Ahoj holky,mám přítele který si mě váží a myslí to semnou vážně..možná to sem nepatří,ale i tak..zajímalo by mě jestli jsou všichni kluci takoví jako je ten můj..A proto otázka...
Váží si vás vás přítel/manžel/kluk/snoubenec? a jaký je podle vás partner v sexu apod? :D ;)
Možná dost soukromé,ale odpovězte prosím..děkuji :))

A je k vám vždycky něžný? :-o

 • 13.08.2015 18:58:12 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Jak by mohl nekdo byt necim partnerem, kdyby si se navzajem nevazili?? To tezko vydrzi nebo bude moci byt nazyvano jako partnerstvi

 • K dodatku...něha je u chlapů individuální věc, někteří to mají v krvi, jiní ne. Osobně mám pocit, že je to jedna z věcí, která se moc naučit nedá, buď to tam je nebo není. U nás doma se něžná chvilka tu a tam vyskytne,ale spíš tak nějak svátečně :-).

 • No vážit si sebe navzájem je pro mě asi priorita-hned vedle zodpovědnosti. Ale bez toho by to byl vztah o ničem... Sex mám až někde na konci seznamu priorit. Samozdřejmě mě přitahuje a sex je s ním super, ale jsou pro mě důležitější věci než sex který se dá natrénovat. :-)

 • Martasek8913.8.2015 19:45

  Už když jsme si psali, jsem cítila, že je to ten pravý, co by si mě vážil. Pak jsme se dali dohromady a dokazoval mi to. Stejně jako já jemu. Oproti jiným jsem ho brala takový, jaký byl a naopak místo aby on cpal peníze mně, pomohla jsem finančně já jemu. Takže si sebe vzájemně opravdu vážíme (v květnu jsme spolu byli 5 let, v říjnu to bude 5 let od svatby) :)

 • lulatko15.8.2015 11:23

  Nepíšeš, jak dlouho jste spolu.... To si myslím, je docela podstatná věc. To, zda to s Tebou někdo myslí vážně, poznáš až po čase (čest výjimkám). Až přestane fungovat prvotní chemie, až spolu začnete bydlet a tedy vnímat se doopravdy se vším všudy včetně svých zlozvyků, až uvidíš, jak se chová, když přijde naštvaný nebo totálně unavený z práce bez chutě na cokoliv či kohokoliv, až Ti podá (nebo nepodá) pomocnou ruku, když máš pocit, že už jsi v koncích... Pak teprv poznáš, zda je na něj opravdu spoleh, zda se o něj dá opřít, zda Tě podrží. V té době už jsou si partneři do jisté míry (nebo dost) vzájemně okoukaní, není nutnost nosit kytky, dárky, projevovat si nežnosti téměř vždy a všude, už není taková přirozená potřeba nadbíhat a snažit se. :) Ale pokud Tě vezme na procházce za ruku třeba i po 15 letech společného života a nepřijde mu to trapný, je to bájo! ;)
  Takže něco jiného Ti odpoví čerstvě zaláskovaná mladá holka po 2měsíčním vztahu, kdy je všechno růžové, něco jiného člověk, který si ve vztahu už prošel ledačím. Bez vzájemného respektu ale opravdový partnerský vztah nemůže fungovat nikdy. Ať Ti to vydrží co nejdýl!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 935 otázek, kterým se dostalo 262 312 odpovědí a 402 544 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist