Váha

Otázku položila: Anonymní uživatelka #420301 16.5. 20:21

Myslíte že j3 normalní váha : holka 14 let cca 164 cm a 49-50 kg. Připadám si strašně tlustá. Jak to máte vy? Připadně ňáké cviky na stehna zadek a bricho.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • buccaneerka216.5. 21:24

  Jestli si připadáš strašně tlustá, pak máš dost velký problém. Ovšem ne s váhou, ale v hlavě.

 • Já bych řekla, že taková váha je i nízká.

 • Pri výšce 166cm jsem vzdy mivala 49/50kg a bylo to malo a vsichni to rikali (mi ale pribrat neslo az rokama, ted mam 56kg). Rozhodne neuvazuj nad tim,ze bys mela hubnout.

 • JanaRadpátek 15:27

  Moje dcera je sice o něco starší, ale měří 164 cm a váží cca 50 kg a má teda fest podváhu, kterou momentálně řeší už s lékaři a léky. Přibrat "jen jídlem" doma se nedařilo roky... Takže pokud si přijdeš tlustá, tak sportuj, ale hlavně nehubni!!! Vím o čem mluvím, každé kilo dole je pro nás horor!!! Dcera jí dost, ale jakmile má jakýkoliv stres, váha jede dolů, na podzim se ochladí, ona shazuje.....

 • já mám při stejné výšce 60kg a tlustá nejsem teda

 • T-terkapátek 9:56

  Taky jsem byla vzdy hubená (oba rodiče byli hubeňouři). Mohla jsem jist cokoliv a na vaze se to neodrazilo. Neresila jsem. Ale nikdy me nenapadlo hubnout, jak píše tazatelka...

 • Nikdo ti nemůže podle čísel říct, že máš podváhu nebo ne. Každý má tělo proporčně jinak, posoudit by to šlo jen podle fotky nebo tak, ale můžeš mít sebe víc kilo a vypadat hubeně. Já třeba zhubla z 50kg na 34kg, jako změna určitě byla, ale nikdo by mi neřekl, že vážím tak málo, vypadala jsem úplně normálně, ale měla jsem anorexii, která na první pohled nešla poznat. Vážila jsem malinko, ale vypadala jsem poměrně zdravě. Problém byl ten, že jsem omdlívala a zdravě jsem se vůbec necítila. Chci tím říct, že můžeš vážit kolik chceš, být třeba hubeňoučká, ale mít např. silnější ruce, tak udělej něco s částí co se ti nelíbí. Na konkrétní část těla jsou jiné cviky, určitě nějaké najdeš, třeba na yt, na internetu nebo jsou i aplikace, které ti i pošlou vždy upozornění, že bys měla jít cvičit.

 • Lily716.5. 23:10

  Veď máš podváhu :-D Na takú výšku by si mala mať podľa tabuliek aspoň 52 kg, aj keď rozumiem, v tom veku vás holky najprv vytiahne do výšky a až potom sa zaoblíte ako ženy, takže keď sa porovnávate medzi sebou, nemá to s realitou nič spoločné.

  Inak ja som na tom cca rovnako, 164/47-49, ale keďže mám 2x toľko rokov, čo ty, tak som pre každého dievčatko, čo by malo pribrať. Ako keby ma zaujímalo, čo si druhí myslia o mojej váhe :-D Tým chcem povedať, maj sa rada, aká si.

 • Jsi strašně vyhublá, měla bys přibrat!!!

 • Já mám 165 cm a jsem dost hubená ale ani po dvou dětech mi nic nezůstalo... Já si myslím že je to v pohodě a klidně by ti ještě nějaké to kilo neublizilo;-)

 • Firely7pátek 9:41

  Bože, já mám cca 166 cm, 17 let a jen asi 44 kg. Doktoři mi říkají, že se do tabulek ještě vejdu, kdyby měla míň tak už to dobrý není. Netrap se. :-D

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 142 otázek, kterým se dostalo 241 643 odpovědí a 379 365 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist