Úklid doma

Otázku položila: Anonymní uživatelka #422567 23.3. 13:39

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak často myjete třeba okna a perete záclony? A jak často myjete například ledničku, nebo skříňky vevnitr, jakože všechno vyndate a umyjete šuplíky atd. Nebo třeba koupelnu? Přítel mi nadává, že uklizim moc často, že jsem prý blázen, tak by mě zajímalo, jak to máte vy, děkuji za odpovědi a názory. :-)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Okna - když už přes ně není vidět, záclony - když jsou černější než podlaha, koupelnu - snažím se aspoň jednou týdně, ale ne vždy to vyjde. Když jsem byla bezdětná, dost jsem lpěla na pořádku, ale se dvěma malými dětmi a z toho s jedním nespavcem jsem ráda, že uvařím a poklidím "základní" plochy - tj. linku, dřez, podlahu (ani to ale úplně nepřeháníme) a občas tu sociálku. Spíš ten čas využiju na hraní s dětma než na úklid. Vím, že jsou holky, co zvládají obojí, ale můj pokus zvládnout to, dopadl tak, že jsem skončila na AD...nikdy více..

  • Ahoj, doufám že nebudu za bordeláře :-D ale okna a záclony dvakrát do roka, ledničku podle potřeby asi jednou za pár měsíců, skříňky zevnitř jsem za dva roky v současným bytě nemyla, koupelnu se snažím jednou týdně, když jsem doma málo tak podle potřeby 😀

  • Tinkakopek23.3. 18:54

    Co mam. Dítě tak okna dvakrát do roka,s tim i záclony. Ledničku cca jednou za měsíc a koupelnu se snažím aspoň jednou týdně , ale ne vždy se zadaří 😊

  • Okna dvakrát do roka - na Velikonoce a na hody :D
    Zaclonynjsem ještě nepřála (bydlim u přítele rok a půl). Ledničku - mno myla jsem ji zatím dvakrat? Koupelnu cca po 14 dnech. Vysavame cca obden, vytirame tak dvakrat do tydne.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 760 otázek, kterým se dostalo 253 694 odpovědí a 395 590 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist