Tvrdá bulka, která nejde vymáčknout

Otázku položila: Anonymní uživatelka #413546 14.9.2021 21:41

Ahoj,
už tak měsíc mám v oblasti třísel poměrně velkou tvrdou bulku. Na dotek teda nebolí, ale nejde vymáčknout, takže beďar to podle mě nebude. Abych řekla pravdu, nechce se mi s tím hned chodit k doktorovi, ale zároveň o tom nic moc nemůžu najít na internetu. Tak se chci zeptat, nemáte některá s něčím podobným zkušenost?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Zvětšený uzliny? Nejsi nemocná? Nebo nějakej zánět tam dole? Uzliny se zvětšujou při infekci. Ale měsíc je dlouhá doba, měla bys k tomu doktorovi radši zajít. ;) Ještě mě napadá.. holíš se? Mohl by to být zanícenej chloupek.

  • Kat.13199315.9.2021 14:47

    Udělala se mi takova bulka v hlavě ve vlasech, taky me to nebolelo ale neslo to vymacknout, casek se mi ti zacalo i zvetskovat. Zasla jsem na kozni a ti me poslali na chirurgii to odstranit. Umrtvili to a vubec to nebolelo, za par dni vytahnout stehy a bylo po vsem:-) urcite bych si s tim zasla

  • Ahoj, může to být absces. Já to měla nad kostrčí, teda mívám to nad kostrčí tak jednou za pět let a když mi to řezali na Bulovce, tak tam ležely další dvě holky, co to měly v třísle, jedna jak říkáš ty a jedna jakoby vevnitř.. Zajdi s tím, než se trápit. Vím, jak to bolí..

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 043 otázek, kterým se dostalo 266 897 odpovědí a 406 000 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist