Tanga vs. zdraví

Otázku položila: Anonymní uživatelka #416181 21.4.2022 11:22

Ahoj, mám dotaz.. zkouším zařadit do šatníku tanga, pár jsem si jich pořídila. Od postarší kolegyně z práce (máme společnou šatnu) jsem se dozvěděla, že prý jejich nošení není zdravé a může z toho být třeba až zánět močáku.
Máte některá takovou zkušenost? Pokud nosíte tanga často a pravidelně, měly jste problémy, které přičítáte jejich nošení? Případně varoval vás někdy přímo nějaký lékař?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Dříve jsem nosila výhradně tanga (i na sport) i během menstruace od dob, kdy jsem přešla na kalíšek, v celku tak 15 let, i když v sezóně teplých dní jsem vždy preferovala a oreferuji úplně naostro, což je ze všeho nejzdravější (teda pokud se nosí sukně, nikoliv kalhoty). Každopádně jsem nikdy žádné problémy z toho neměla (záněty a pod.). Až po 4. porodu jsem musela všechny kalhotky tohoto typu opustit a přejít na jiný typ, protože mě dohnaly vnější hemeroidy, které se ale dostavily asi spíš věkem a porody.

 • Když budou bavlněná, neměl by být problém :) ale mam kamaradku, ktera je nachylna na ledacos takhle na spodku - změna látky kalhotek, zmena praciho prostredku, a ta prave trpí na záněty. Je to člověk od člověka

 • Taknejak je to pravda. Záleží také na materiálu. Můžou být i záněty.

 • luckachvat21.4.2022 18:31

  Já teda nosím tanga celý život cca od 15 let každý den mimo dnů při MS a žádné problémy jsem nikdy neměla. Asi je to individuální, ale za mě v pohodě.

 • leniss21.4.2022 22:48

  Pokud jsou z bavlny tak bych problém neviděla. Rozhodně bych nenosila celý den takové ty krajkové sexy postelové :-D to je jen umelina polyester, věřím že z něj se dá spotit a pak rád vznikne problém ve firmě zánětu, kvasinek.

 • lucka1421.4.2022 23:13

  Já jsem tedy s tímto osobně nikdy problémy neměla, ale spíše se snažím mít pestrý šatník a střídat během týdne různé druhy kalhotek :-) Určitě se to hodí a zcela jistě to oceníte. Čas od času protřídím staré kalhotky a vyhodím je, nové pak objednám z internetových obchodů (jelikož velikosti už mám v merku) a použiji nějaký ten slevový kupon třeba z https://slevovykupon.net/ , abych ušetřila :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 879 otázek, kterým se dostalo 270 181 odpovědí a 408 765 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist