TCHÝNĚ !!! POMOC?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #24130 13.8.2010 11:12

Tak jsem si tu psala s holkama , co nám ty tchýně dokážou udělat ! Tady si můžeme , alespoň každá postěžovat !

Je hrozné , jak někdo dokáže sistematicky nabourávat jinak váš pohodový život s manželem či přítelem a může si beztrestně mislet , že vám bude poroučet !

A ještě s váma bude jezdit na dovojený :(((

Mám mamku o hodně let starší , než je tchýně a když se bavíme s manželem , tak vám řekne , že mu taky občas leze na nervy , ale kdo ne že ? Ale na druhou stranu je k němu vlídnější a starostlivější , než jeho vlastní matka ! A to jsou slova manžela bez úprav , je tu opravdu vidět že není tchýně , jako tchýně !!!

No děvčátka , pište mi pište ! Já jdu pakovat na dovolenou , tak si to pak přečtu a odepíšu všem slibuju ! Jo a v páteček příští týden se za náma přijede podívat tchýně ! Prý tam pojedou jezdit na kolech a nebude si nás vůbec!!!!!!!!! VŠÍMAT !!! HA HA HA !!!! A to tam jedeme s kamarádama , tak vám pak v neděli písnu , jak to dopadlo ! Jo a taktický plán je odjezd po snídani , příjezd večer , stejně to tak děláme ! Zakázat jí to nemůžu , ale říkám si , že jí to není trapné !!!!!!! Jo a večer si zalezu s manželem pod peřinku a může mi políbit šos !!!

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • chi :-) k tomuhle tématu mám fakt co říct :-)) jsou to prostě čarodějnice !! nejlepší jsou naše zlaté mamky, no ne? :-)já tu mou nemůžu ani cítit...

 • tchýně naštěstí bydlí dostatečně daleko :-D

 • Ja zase zadnou tchyni nestihla, takze me se to vyhlo.

 • Tak koukám, že jsem asi jedna z mála, ale musím říct, tedy napsat že mám super tchýni. Nemužu na ni říct, jedno malinké špatné slůvko. Volá mi a dokážeme si spolu klidně povídat hodinu, prostě je úžasná ;-)

 • já mám tchýni docela fajn-jednou za týden na 2 hodiny stačí. ale bydlet bych s ní ani nechtěla, ani nemohla...páč ona si nepřála aby jsme v jejím!! baráku cokoliv předělávali, svoji elektriku nebo plyn - proč na sebe??? tak jsem řekla at si to nechá a koupili jsme si byt..a ona ví, že já ji nepotřebuju, že na mě nemůže, takže se ke mě "musí" chovat slušně - páč manžel stojí při mě. neříkám že máme špatný vztah ale ve vší úctě se ona ke mě chová slušně a já k ní. výhoda je že se můžu klikoliv zbalit a jet domů...a vidět ji fakt jen když chci.což mi vyhovuje:)

 • Já s tchýní vycházím, je to takový standartní vztah - nepouštíme se do nějakých bližších debat. Máme takový přirozený odstup. Ale před manželstvím jsem si užila i opačných maminek partnerů. Je potřeba vymezit si hranice a pokud za Vámi stojí i partner/manžel, mělo by to být o to snazší - decentně jí to říct!

 • vdovec13.8.2010 11:49

  Ja jsem teprve zasnoubena, ale moje budouci tchyne je uplnej zazrak. Jakobyste si predstavily tu nejmilejsi pani ve veku sve mamy a ta se stala vasi tchyni :-). Ona se do niceho neplete, nic nekontroluje, nic neprosazuje, nevydira. Jen se zepta, jak se mame a nabizi pomoc, kdyz je potreba.
  Ale matka od meho byvaleho pritele, tak ta byla teda desna: kontrolovala, vyptavala se, lezla nam do bytu, neustale kritizovala, nic nebylo pro syna dost dobry atd..
  Jakobych ted vyhrala prvni cenu :-).

 • Osobně jsem tchýni nic neudělala, ale můj budoucí švagr s jeho kráskou si šli "postěžovat" a od té doby se s budoucí tchýní nebavíme a je klid...nikdo nám do ničeho nekecá:)...jen mě mrzí, že přítel ztratil mamku:(

 • bydlí hodně daleko, přesto nejlépe zabít, nejhorší je, že mám chlapečka, čekám druhého chlapečka a nerada bych jednou byla tchýně:-((((((((((((((((, ta moje je fakt děsná...

 • Můj kolega v práci říká, že vražda tchýně by neměl být trestný čin. Baví mě to do té doby, než si uvědomím, že moje maminka je tchýně mého manžela:o) Ona i moje maminka mi umí lézt na nervy, ale tchýně by vydala na několikadílnou ságu, která by byl přístupná čtenářům od osmnácti let, neboť její slovník je jen pro zcela zletilé a ještě k tomu otrlé žaludky. Jo, ale kdysi bývala normální. Je to však už tako dávno, že si to skoro ani nepamtuju :o))) A tak se mám nejlépe, když ji nevídám. Snažím se jí vyhýbat seč můžu, ale někdy se hold nepovede. Naše město je malé :o(

 • Moje tchýně byla sneslitelná, protože jsme se moc neviděly, ale co se nám narodil kluk a odstěhovalii jsme se do stejného města, kde bydlí ona, tak to začalo. Pořád mě jen opravuje a sráží autoritu, dokonce se jí ani nelíbí, jak se synem mluvím, tak například, když řeknu: ,,Máš bebí?" A ona mi přes rameno řve:,,máš auvíčko že jo,auvíčko.." Řekne to snad tisíckrát. Kdybych mohla, tak jí jednu natáhnu......

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 162 otázek, kterým se dostalo 267 420 odpovědí a 406 362 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist