Svatba - pro Gabču :)

Otázku položila: Bývalá uživatelka #10182 15.9.2009 6:56

Ahoj Gábi, tak jak se cítí mladá paní? Jak se tak dívám, tak jsi tu dlouho nebyla, tak si možná užíváš krásnou svatební cestu!!! :)
Mně už se pomaličku blíží testovací období, tak pak písnu, jestli se NĚCO objevilo!!! :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj Gábi, tak ti nevím, co se děje...od pondělka mám docela ráno problémy, pořád se mně zvedá žaludek a dneska už jsem to neustále a musela letět k záchodu. Fakt to nechápu, ale po ránu jsem hodně citlivá na kdejaké pachy. Těhu určitě nejsem, teď jsem měla MS, ale pro jistotu jsem si stejně udělala testík a nic...asi mně už z toho všeho přeskočilo :) Jenom to prostě nechápu, nemyslím si, že bych si něco vsugerovávala a namluouvala si příznaky, i když možná jo a ani o tom nevím. No nic, měj se krásně a ozvi se!!!

  • Ahoj, tak ZASE NIC!!! Já se z toho snad zblázním!!! Kdybych aspon neměla vždycky pocit, že teď už se to určitě povedlo!!! :( Od ovulace mně pobolívá, popichává v podbřišku a pak nic. Vesele si dorazí MS...jak kdyby se nechumelilo. Potvora jedna!!!
    Jo a mail mam pavlina.emailseznam.cz, tak pošli nějaké fotečky, ať vás omrknu :) Já ti pak pošlu pár mých...teda už rok starých, ale pořád svatebních :)

  • Gabca20.9.2009 14:38

    Ahojky Pájo,

    děkuji!!:)Svatba super,jsem spokojená,měla jsem pak malého u mamky,takže jsem si i odpočinula a teď zase najíždíme na standartní dny:)Jsi hodná,že píšeš...moc mne to potěšilo.No a my začínáme plodit:)Určitě mi napiš,jak jsi na tom!!!!!!!!!!!!!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 525 otázek, kterým se dostalo 252 828 odpovědí a 394 759 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist