Šumící medvídek

Otázku položila: Anonymní uživatelka #312636 28.11.2020 12:34

Máte některá zkušenosti s šumícími medvídky do postýlky? Někde jsem četla, že si má dítě zvykat na ticho a klid. Pak nevím, jestli není medvídek kontraproduktivní. Není úplně levný, takže bych ráda slyšela vaše názory. Usinalo s ním dítě lépe?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • buccaneerka228.11.2020 14:17

    Akorát drahý byznys. U nás teda úplně k ničemu. A co vím z okolí, tak když děti usínaly u šumu, tak stačila mobilní aplikace se zvuky vysavače.

  • při dceři jsme dostali my hummy a whisbear, rovnou říkám že my hummy peklo - dvě reklamace a nakonec nám vraceli peníze. Whisbear nám jako zvukem moc nepomohl, malá usínala sama, ale hodně nám pomohl když dostala záchvat breku, protože ji dokázal uklidnit. Na to bych řekla že stačí jen zvuk z youtube, když potřebujete :-) jenomže to byla malé oblíbená hračka a měla ji připnutou na postýlce a nemohla bez toho spát ani jednu noc u babičky:D u syna jsem počítala že necháme whisbeara ale tam mu ty zvuky nestačily, žádný na nás nefungoval:/ kamarádka mi půjčila babyshusher a to zafungovalo o něco líp, no a nakonec jsem se na to vyprdla a rovnou zainvestovala do hatchbaby :-) Pro nás to byla výhoda že jsme nemuseli mít pořád telefony v pokojíčku, ale u sebe, má to světlo, několik různých zvuků, nastavíš čas, doporučuju pokud by dítko bez zvuků neusnulo, ale jinak podle mě zbytečnost :-)

  • Tinkakopek29.11.2020 18:06

    Neresila bych, ze nekde psali, ze dite si ma zvykat na klid. Ja taky sama klif nemam radaa neni to tim, ze bych v detstvi mela sumicicho medvidka, nase mala klid nema rada, ale resime to aplikackou v mobilu a ted poustime na usinani pohadku z radia .... Mala usina bez problemu ... Taky by se treba mohlo rict, ze ma dite spat ve tme ... Nase mala ma strach ze tmy, to ji mam dedit? Tak spi pri lampicce. Ridila bych se vlastnim citem a potrebama ditete, a nez kupovat medvidka, zkus stahnout aplikace, my mame jakousi kde je letni noc, cvrkani cvrcku a tak a spime u toho nakonec vsichni :-D omlouvam se za preklepy, pisu na mobilu a seka se mi to

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 935 otázek, kterým se dostalo 262 312 odpovědí a 402 543 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist