Stres a nervozita nebo nevolnost?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #389761 15.3. 6:27

Dobrý den. Už od loňského roku mám občas ráno problém vstát z postele, protože mi není úplně nejlépe resp. mám pocit na zvracení a mám průjem. Během dne je pak všechno ok. Stává se mi to, hlavně když je ten den něco, pro mě důležitého, třeba když máme zápas ve volejbalu nebo tak. Nevíte čím by to tedy mohlo být?

 • 16.03.2019 19:24:57 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Zanthia115.3. 6:57

  Já mívala vždycky před zkouškou na VŠ průjem ačkoliv jsem si třeba nepřipadala nervózní. Asi jsem přeci jenom byla, protože hned po ní mi bylo dobře.
  Ale možná si zkus připravit k posteli neco malého k zakousnutí (sušenky, banán, tyčinku...) a než vstaneš, sníst pár soust. Někdy to pomáhá (protože přes noc máš nejdelší pauzu mezi jídly).

 • stupidiack15.3. 8:44

  To bude nervozitou, zvlášť když uvádíš, že je to v případech, kdy se ten den koná něco důležitého. Takže radu, co s tím, nemám, ale můžu jen zhodnotit, že to bude nervozitou. :-)

 • Randgrid15.3. 8:54

  Za mě myslím, že jsou to psychosomatické projevy.

 • Randgrid15.3. 8:53

  mám to samé.. horor pro mě byla autoškola, to jsem měla průjem několikrát do týdne. :) enterol mi pomohl. ale to jsem brala jen jednou, kdy už se průjem rozjel. Já dokázala sníst jen banán. No a na udržení jsem pila cocacolu. já vím, že je to děs, tohle do sebe cpát, ale se staženým žaludkem jsem nic sníst nedokázala. po tom jsem byla vždycky ok.

 • interstellar15.3. 20:23

  Může to být syndrom dráždivého tračníku, pokud tě chytá průjem - psychosomatika ze stresu. Co zkusit psychologa, aby poradil, jak na ten stres?

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 170 otázek, kterým se dostalo 241 735 odpovědí a 379 501 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist