Špatně od žaludku

Otázku položila: Anonymní uživatelka #426452 24.3.2021 19:54

Ahoj, asi rok možná i 2 roky na zpátek mi začalo být z ničeho nic špatně od žaludku. Bylo mi úplně na zvracení, ale nikdy jsem se nepozvracela. Tak jsem s tím doktorovi, protože jsem se ráno probudila, tak jako vždycky ale bylo mi opravdu špatně. A někdy prostě jen tak během dne se mi taky udělalo zle. Doktor nezjistil z čeho to mám ani proč, ale dal mi takové kapičky, které jsem brala a pak to bylo v pohodě. Ale teď posledních pár dní mám úplně to samé. Nemá to někdo taky tak? Nebo co to může být? Mám s tím jít opět k doktorovi?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik25.3.2021 4:25

    Pokud to máš opakovaně, tak bych se doktorem nenechala odbít jen kapičkami a nechala bych se poslat na pořádné vyšetření. Může to být něco vážného, když to trvá roky. Nebo to může být třeba alergie na nějakou potravinu třeba lepek či laktóza. Prostě bych to nenechala jen tak.

  • hana.b25.3.2021 7:23

    Mám občas něco podobného. U sebe ale vím, že je to psychický problém...vždy to mám v období, kdy je jakoby více stresu, děje se něco nového (nemusíš si to ani připoštět a navenek být ok, ale tělo je na tohle citlivé). Pokud se ti ta nevolnost nehorší např. po nějakém jídle (tzn. je nezávislá na tom, co sníš), tak bych řekla, že je to stejný problém. Snaž se dostatečně hýbat a zbytečně se nestresovat. Každopádně nějakým komplexnějším vyšetřením určitě nic nezkazíš.

  • Zvazila bych vyšetření na gastru.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 949 otázek, kterým se dostalo 266 520 odpovědí a 405 572 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist