Spaní a pláč miminka
Holky,je možné,aby 7 týdenní miminko spalo v noci celkem jen 3 hodiny a přes den celkem jen 1 hodinu a jinak celý den jen křičelo?Já už nemůžu a nikdo Nám neumí pomoc
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
7.9.2017 7:48
První syn mi prořval první 3 měsíce, pomalu se to pak začalo lepšit, ale se spaním byl problém tak do třičtvrtě roku (usnul jen v rukach). U druhého a třetího už problém nebyl. Přisuzuji to jeho velmi citlivé povaze (dodnes je velmi vnímavý) a jelikož jsem byla totálně vyčerpaná (omdlivala jsem a mlíko se mi kvůli tomu skoro nedělalo), tak ze mě asi necítil klid a pohodu a měl hlad a brutální prdíky a tak jsme byli tím pádem v začarovaným kruhu. Šátek jsem ještě neměla, takže nevím jak by působil ten, ale u nás zabíralo houpání na míči ve dne v noci, když mi tak usnul tak jsem s ním v náručí seděla absolutně nehnutě, protože jediný pohyb a byl vzhůru a řev nanovo. Kočárek nezabíral, u babiček řval... bylo to strašný, ale zvládli jsme to. U nás pomohlo to že jsem přestala sledovat a vážit kolik přibírá (i když doktorka chtěla) snažila se být co nejlepe naladěná a prostě kojila, houpala na míči, nosila, zpívala a pořád tak dokola. Byli jsme s manželem jako zombie... uteklo to a letos šel poprvé do školky. Hodně štěstí a síly!
-
7.9.2017 12:39
Chudák malá, tipuju, že pláče nejen kvůli tomu bříšku, ale i protože by chtěla spát, spi fakt zoufale málo.
Radu bohužel nemám, jen fakt zkusit jine odborniky, jestli by někdo na neco přeci jen nepřišel.
Ještě možná přidám k dobru příběh známé, co měla dítě v 70.letech. Malý jí po všem blinkal a šílené průjmy. Bydleli v západním Německu, takže mohli vyzkoušet všechna um a furt nic. Pak známá vyčetla v knize ze 40 let, že pro miminko je nejstravitelnejsi kondenzovane mléko naredene vodou. Tak mu připravila mléko tak a od té doby neměli žádný problem. Ovšem sama nevím, jestli bych to dítěti dala.
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.