Snažení
6.11.2010 21:30
Ahojte holki,už mě to vážně nebaví. Snažíme se už tak rok a pořád nic. Někdy jsem z z toho docela v háji. Chce se mi furt brečet a bojím se že nebudu mít děti. K doktorovi nejdu protoze je mi teprve 19. Děti mám moc ráda. Nevíte nějaké rady?Děkuji předem.
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
6.11.2010 22:40Můžou to být třeba chlamydie. O tom nemusíš ani vědět, nic tě třeba ani nebolí a jen pak nemůžeš otěhotnět. Je to léčitelné, já to měla taky, do měsíce to bylo pryč. Určitě si zajdi k doktorovi, že je ti 19 je úplně jedno, pokud se snažíte už rok, může v tom být nějaký velmi nepřjemný problém.
I v tomhle věku může být nějaký problém, který vyřeší nebo pomůže vyřešit jen lékař. Takže souhlasím s Ninan, zajdi si k doktorce, tím nic nezkazíš. Udělá jenom taková vyšetření, se kterými budeš souhlasit, takže se není čeho bát.