Smrt miminka

Otázku položila: Anonymní uživatelka #424915 31.7. 20:50

Jak se vyrovnat se smrtí miminka?Před měsícem jsme s manželem přišli o našeho syna Michálka a do dnes jsme se z toho oba nevzpamatovali stále ho všude kolem nás vidíme i když vím že tady s už není tak i přes to ho v hlouby srdce a v hlavě slyším plakat...Hodíme s manželem k psycholožce ale vůbec to nepomáhá...Cítím na hrudi úzkost jen si ho vybavím...Toho bezbraného malého človíčka kterého nám pánbůh vzal...Tohle se nemělo stát...Mám chuť jít za ním do nebe,protože bez něj pro mě nemá život smysl...Prosím poraďte mi co mám dělat je nám opravdu hodně moc smutno po našem milovaném Michálkovi.Co mám dělat???Pořád ho vidím v jeho postýlce a kočárku....Asi se z toho nikdy nevzpamatujeme a už navždy ho budeme mít v srdcích...Co mám dělat jak se s tím smířit???😢😢😢😢😢😢😢

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik1.8. 5:06

    Upřímnou soustrast. Je to teprve měsíc, je to stále živé a nepomůže nic jiného než čas a opírat se jeden o druhého. Nikdy to nepřestane bolet, ale naučíte se s tím žít. A další miminko by mohlo být trošku náplastí. A je moc dobře, že jste vyhledali odbornou pomoc. Je to opravdu strašné, co se vám stalo. Držím palce, ať je vám brzy lépe.

  • Přijměte mou upřímnou soustrast. Osud si s člověkem někdy nemilosrdně zahrává. Tohle je velká tragédie a bolest pro vaše srdce. Je naprosto v pořádku, že nejste po měsíci v pořádku, ještě dlouho nebudete, musíte to takhle prostě přijmout. Vás syn bude už napořád s vámi, ve vaší hlavě, srdci a jeho duše bude vedle vás a ve vás. Mně vždycky pomohlo, když jsem sama měla velkou bolest, pomoct od bolesti ostatním... Držte se, posílám vám pozitivní energii.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 786 otázek, kterým se dostalo 253 781 odpovědí a 395 688 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist