Sex se zadaným

Otázku položila: Anonymní uživatelka #437394 1.5. 15:16

Ahoj. Asi mě ukamenujete a vlastně nemám dotaz. Potřebuju se trochu vypsat, vím že tady není přiznání,.
Vždycky se mi hnusilo, když holka (kluk) spal/a se zadaným/nou, hodně jsem je za to soudila. Teď se k nim však řadím taky.
Ten kluk má slečnu asi 4 měsíce, před tím ještě to vypadalo, že budeme my dva spolu, nestalo se. A často se stalo, že po mně už v dobu vyjel. Občas jsem prostě neodolala a někdy jo. Říkala jsem mu, že vůči ní se mi to nezdá fér. Což nezdá. A nedávno jsme se trochu picli. Slečna (vůbec jí neznám a viděla jsem ji teprve podruhé) šla už spát, protože ji to s jeho kamarády prostě nebavili. Chápu. No a začali jsme se líbat, ne před ostatními kamarády, ale ti to stejně tušili . Poté co odešli, jsme v kuchyňce se prostě líbali, osahávali. Čekala jsem na to už dlouho. Pak se to prostě stalo. Užila jsem si to, ale teď mám vůči ní špatné svědomí. On jí prý miluje a na tohle čekal dlouho. Pořád ho to ale ke mně táhne. Nechápu teda trochu jeho myšlení. A asi nepochopím. Možná to přijde jako z bravicka, ale stalo se. Musela jsem se tady vypsat. Nemám komu se svěřit.

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Eleshiar1.5. 15:32

    Ja jsem zastance toho nazoru, ze pokud nekdo podvedl (v tomto pripade ten kluk), je on ten spatny. Ne ten, kdo je podvedeny (ta holka) ani ten, kdo je v pozici milence/ky (ty) (pokud tedy i milenec/ka nekoho nema).
    Byla jsem v podobne situaci, i kdyz na nic nedoslo. Byli jsme u znamych, ona sla spat a on po me vyjel. Ja ho odmitla a pak jsem to te holce rekla, i pred ostatnimi. Nechtela jsem dopustit, ze by byla s nekym takovym, zdala se mi fajn, a taky jsem ji ten den videla poprve.
    Jak se k tomu postavis je tva vec, ale vycitky mit nemusis.

  • Eronka2.5. 22:40

    taky jsem se scházela se zadaným a šlo pouze jenom o sex. Sex byl nádherný, ale asi po 2 měsících to skončilo. Ukončila jsem to sama a pak jsem si z ekondomy nakoupila intimní hračky, abych nestradala :) doted na něho myslím

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 684 otázek, kterým se dostalo 261 240 odpovědí a 401 874 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist