Sex

Otázku položila: Anonymní uživatelka #422182 20.5. 9:31

Ahoj, je mi 17 a mám 2 roky přítele. První sex jsme zkoušeli před rokem a nepovedlo se, půl roku na to jsme to zkusili znovu a tentokrát se to povedlo. Bylo to docela i příjemné. Zkusili jsme to potom, co mě udělal, takže si myslím, že i to mělo za následek, že se to povedlo. Včera jsme chtěli už normálně zkusit sex, dříve jsme neměli pořádně kde. A mě to ze začátku divně štípalo. Měli jsme kondom i lubrikant. Je možné, že jsem po menstruaci moc suchá? Bojím se, že se mi sex nebude nikdy líbit. Po jaké době se sex začal líbit vám? Co se týče ochrany, neudělal se do mě a kondom jsme měli, takže není vysoká možnost otěhotnění, doufám?
Děkuji!

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik22.5. 9:43

    Velmi záleží na tom, jak moc jsi vzrušená. Pokud na to rovnou skočíte a partner tě nenaladí, může to být velmi nepříjemné. Ono čím častěji budeš mít sex, tím to bude příjemnější. Pro začátek bych radila mít při ruce lubrikant a nebo alespoň používat k lubrikaci sliny. Čím více to klouže, tím více je to příjemné.

  • Mně to bylo nepříjemné asi 10x, než si vagína zvykla :-D.

  • Že začátku mi to bylo spíš nepříjemné a pořád jsem si říkala, co na tom jako všichni vidí. 😃 Ve finále jsem si sex začala užívat až s jiným přítelem, se kterým jsem se dokázala fakt uvolnit, s tím předchozím to prostě nešlo, styděla jsem se a pořád myslela na to, jak u toho vypadám a jestli se mu líbím..navíc mě taky neuměl úplně uspokojit, spíš se zaměřoval na své potřeby.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 918 otázek, kterým se dostalo 266 362 odpovědí a 405 469 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist