Roup dětský, jde vyléčit i bez prášku?
Dobrý den,
s největší pravděpodobností mám roupi. Vůbec to nechápu. Stále a všude s umývám ruce, dbám na hygienu a teď tohle? prosím vás o pomoc jak se jich co nejdříve zbavit bez nějakých prášků a tak jsem zoufalá.
Moc děkuji
Související otázky
-
Uživatelka full.avl si myslí, že toto téma se řešilo v otázkách:
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
4.5.2014 12:24
Bez léků? Ani omylem... to bych se dřív zbláznila. Taky jsem je nedávno měla, absolutně nevím, kde jsem je chytla, ale měla je i máma, hodně se to šíří a předává v rodině. Já měla doma krabičku vermoxu, vzala jsem si podle návodu ráno 1, no myslíš že to pomohlo? Ani omylem, další den jsem si musela vzít 2 a ještě další 1 o den později. Za 14 dní se léčba opakuje. Protože paraziti nejsou sranda, mají životní cykly, takže když se pak znovu nepřeléčíš, máš je zpátky. Být tebou, tak šupajdím k doktorovi. Není to žádná ostuda, aspoň naši doktoři to berou jako normální věc.
-
4.5.2014 8:37
Taky se mi to stalo.
Možná si snědla nedostatečně uvařené kuřecí maso. Tenkrát to byl můj případ - možná. Nebos to mohla chytit od někoho, kdo se tak často nemeje. Bojovala jsem s tím poměrně dlouho - zhruba rok. Taky své pomocí. Ráno jsem snídala hodně očesnekované topinky. Ale spíš mi pomohlo žvýkání hřebíčku. Je to fakt síla!
bléééé Chce to zajídat mandarinkama, ale i tak. Vyčetla jsem to někde na netu. Myslim, že jsem to jedla na noc. To si už přesně nepamatuju. Je to dlouho.
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.