Ráno/odpoledne/večer - vypadám jinak

Otázku položila: Anonymní uživatelka #412831 1.10. 22:54

Ahoj 😃 snad nebudu za blázna ale je to tak. Všimla jsem si, že vypadám jinak když vstávám a lícím se dřív ráno třeba když mám občas v práci poradu na 8:00 a když jdu třeba na 10:00 nebo když se o volnu chystám az v odpoledních hodinách nebo večerních. Když vstávám brzo třeba na těch osm a maluju se kolem půl 7, tak ten makeup nikdy není hezký. A nevypadam celkove dobře. Prostě úplný rozdíl. Už při nanášení make-upu cítím že je po ránu pleť suchá, napnutá, taková občas i červenější atd. Makeup během dne pak se hrozně leskne, nebo se mi smyva, a nevypadam moc dobře 😃 vs. Odpolední líčení nebo večerní někdy si přijdu jak jiná osoba. 😂🙆 Samozřejmě mě to irituje, a proto jsem alergická na ranní vstávání a když se musím chystat brzo a pak někde celý den trávím. 😃 Máte to taky někdo tak? Nevíte čím by to mohlo být? I když jsem vyspana, péči o pleť mám prostě stejnou ať už vstávám brzo ráno nebo dopoledne a maluju se třeba vecer o volnu. Atd. 😃

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • buccaneerka21.10. 23:30

    Nemám to tak, já mám kruhy pod očima, ať vstávám v šest nebo v osm 😁😁

  • Petrakim2.10. 10:08

    Teda takto jsem se nikdy nesledovala - líčení používám příležitostně - svatby, přednášení apod. Dodnes mi všichni tipují tak o 10 let méně, prý vypadám jak panenka (i když já si tak tedy nepřipadám, vrásky vidět jsou a pleť prostě ji starší). Je to dáno i tím, že na sebe nenanáším denně komerční líčidla. Možná proto, že je používáte denně, tak pak vypadáte i jinak. Ta pleť prostě vždy trpí tím, když na ni denně něco "patláme" a projevuje se to hlavně s věkem. Já používám max. pleťový krém, a to ještě jen sporadicky. Sem tam sáhnu po BB krému - hlavně v zimě.

  • terryk2.10. 7:56

    Já nevím, já jsem po ránu maximálně tak zmuchlana. Mejkap nepoužívám rano ani v poledne ani večer, takže tohle mě neirituje :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 169 otázek, kterým se dostalo 255 251 odpovědí a 397 029 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist