První návštěva u psychiatra

Otázku položila: Anonymní uživatelka #402433 25.1. 11:12

Dobrý den, neví někdo prosím jak probíhá první návštěva u psychiatra? Čeká mě to v úterý, tak ať zhruba vím co mě čeká... Jdu tam kvůli panickym atakum.. Teda aspoň myslím že jsou to ony.

 • 26.01.2020 7:48:58 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • eliskao25.1. 13:58

  Lékař s Vámi probere Vaši anamnézu - tedy, co jste prodělala za nemoci, jaké nemoci prodělali rodiče, bude se Vás ptát na to, kde pracujete nebo co studujete, popíšete mu svoje potíže. To první setkání by mělo lékaři poskytnou jakýsi celkový vhled do Vašeho života a stavu. Následně Vám lékař doporučí další možnosti léčby - může Vám napsat antidepresiva, dá doporučení na psychoterapii, doporučí Vám nějaké změny v životě - např. kdyby potíže pramenily z náročného zaměstnání doporučí jej změnit atd. Rozhodně není čeho se obávat.

 • uzivatelkakatka25.1. 15:07

  Asi tak :). Pám taky panické ataky a při první návštěvě mi psychiatr předepsal antidepresiva.
  Rozhodně ale doporučuji psychoterapii, tam se jde více do hloubky.

 • yareah25.1. 20:31

  Doporučuji regresní terapii, ovsem s nekym opravdu kvalitním, kdo to umí. Ja byla na dvou sezenich a konecne mam po 6letech klid 🙏 úleva neuvěřitelna. Muzu doporucit jednu uzasnou pani a jižní Moravě. Ta mi prave pomohla, je mila, laskava, empaticka. Sama si tím prošla. Uzasny clovek. A pak jsem cetla ze v Liberci nebo Ústí ted nevim jsou skvělí, ze tam jezdí lidi i ze zahraničí. Muzu na oboje najit odkaz na webu. Opravdu doporučuji a muzu do sz popsat vlastní zkušenost s regresi. Byla jsem uz zoufala, chtela žít konečně zas normální život a ochotná zkusit cokoliv.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 74 814 otázek, kterým se dostalo 250 444 odpovědí a 392 398 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist