Prodělání covidu

Otázku položila: Tamous 16.1. 21:27

Ahoj, našla bych tu někoho, kdo prodělal covid a měl klasické příznaky, jako ztráta chuti a čichu, tak po jak dlouhé době se vám to vrátilo do normálu ? Taky mám problém s únavou, a to hodně velký, myslíte, že se to čase zpraví ?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Kolegyně ho prodělala a trvalo asi 2-3 týdny nez se jí čich i chuť vratily.

 • Simea16.1. 22:06

  Je to 4 měsíce, co jsem prodělala covid. Měla jsem horečky, ztráta čichu, únava a šílený kašel.

  Kašel zůstal do dneška. Čich mám "rozbitý". Něco necítím pořád, něco mi strašně smrdí. Únava přetrvává, ale pomalu se to zlepšuje.

 • Zpraví? Jako že ti něco ztráta chuti či čichu oznámí? :-o

 • Mimi122417.1. 0:15

  Covid prodělávám právě teď :-( pozitivní test od čtvrtka...ztrátu čichu i chuti mám od úterý a už nevím čeho všeho bych oňuchala jen abych aspoň trochu něco ucítila :-( je to hrůza a vařit o tom radši nemluvím...

 • Prodělala jsem zhruba 2 měsíce zpět. Čich a chuť se vrátily tak zhruba do 3 týdnů od ztráty....jedno z toho trochu dřív, nevím už co :-) Jinak únavu jsem neměla, ale prostě jsem na sobě cítila, že něco není tak, jak by mělo být...ale celkově se vše vrátilo do normálu tak do měsíce. Ještě k tomu čichu...do teď například necítím různé zápachy, například totálně necítím, když si prdne naše kočka...a že to tedy cítit je :-D Tohle si prostě nedokážu vysvětlit, jinak cítím všechno. Buďte na sebe pár týdnů opatrná, choďte na kratší procházky a hlavně buďte v klidu...spousta věcí nám zůstává jen proto, že je to prostě v hlavě...takže nebojte, dá se to do normálu, hlavně nad tím moc nepřemýšlejte a netrapte se :-)

 • Je to hodně individuální, někomu se vrátil po týdnu, někomu za dva měsíce. Hlavně vydržet, ono se to vrátí postupně do normálu. Přeji brzké uzdravení

 • Měla jsem covid nedávno. Čich a chuť se vrátil do týdne odhadem na 70-80 %, do tří týdnů už stoprocentně. Únava trvala tak dva týdny.

 • Ivisek717.1. 18:56

  Covid jsem prodělala asi před 4 měsíci. Do teď trpím velkou únavou, silnými bolestmi hlavy a zadýchavam se. Čich a chuť se mi začaly vracet postupně asi po 2 měsících, nicméně do teď některé pachy a chutě necítím..

 • Majus26.1. 21:53

  Taky by mě zajímalo za jak dlouho a jestli vůbec budu fungovat jako předtím. Nevíte jestli nejsou třeba nějaké léky nebo doplňky, které by tomu pomohly ?

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 939 otázek, kterým se dostalo 258 024 odpovědí a 399 358 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist