Proč nemužu nikdy vyvrcholit?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #21767 19.2.2010 0:01

ahojky holky mam takovej problem kdyš mě muj kluk prstí tak nikdy nemužu vyvrcholit je to normalní ?(je mi 16 let)neznam nikoho kdo by měl podobný problem .... su zvětava na waše odpovědi pp

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Já si myslím, že je to hodně časté,velmi malé procento žen zažije během soulože nebo prstění orgasmus. Většina žen dosahuje orgasmu pouze např oralním sexem. Jde o to zkoušet jestli patříš mezi ty kteří orgasmus mohou zažít nebo ne tím, že budete prstění nebo sex prodlužovat. Pokud to nepůjde tak si z toho nic nedělej,protože stejný problém mám já i dalších 10 mých kamarádek. Tvých určitě taky, ale spíš to nechtějí přiznat. Často to, ale mrzí partnery. Z vlastní zkušenosti vím, že mnohdy hledají vinu u sebe i když to není ani vaše ani jejich chyba.

 • netrap se jak se tady píše je to otázka mnoha žen i já mezi ně patřila. Pro nás bylo zásadní promluvení co všechno dělá dobře co není zrovna v danou chvíli zrovna ok.
  muž by si měl uvědomit že žena není tak rychle hotová jako on a rychlovka pro takové ženy které na to potřebují více času není zrovna nic moc a jak se říká jen podrží a nic z toho nemá, prostě kvantita není dobrá kvalita.
  Všude píšou že žena muže mít několik orgazmu za sebou což je sice pavda ale málo která to zažije.
  Já osobně si myslím že vina je vždy na obouch, zní to asi tvrdě ale když si člověk sáhne do svědomí a na 100% řekne co má při sexu jeho partner rád,po čem touží a co nechce??
  rozmluvě jsem byla celkem v šoku co vše jsem nevěděla a co on si musel protrpět protoře si myslel že se to líbí mě.
  Která z nás při romantickém filmu nezáviděla celonoční milování??? Já boužel ano kdysi jsem si říkala film ha ha ale zjistila jsem že pokud si člověk chce sex užít se vším všudy i s orgazmem musí na to mít víc času než pul hodiny, chut experimentovat, beze strachu se uvolnit, a sex si užít a né se jen učastnit.
  Kamarádka mi kdysi říkala že si pořídili do postele kamaráda, nejdřív jsem byla proti ale je to fakt skvěký kamarád do předehry, všechno prodlouží což vyhovuje mě a chlap si to užije

 • Ahojky,
  neboj, je to normální, jsi docela hodně mladá a tvá sexualita se teprve bude "zlepšovat" (nevim, jak jinak to napsat). Možná by nebylo špatný zjistit si sama v klidu, co ti vyhovuje, co tě vzrušuje masturbací a pokud dojdeš k orgasmu, tak pak se pokusit vysvětlit i partnerovi, jak se ti to líbí. Já tohle měla taky, první orgasmus jsem měla právě sama se sebou a až můj nynější manžel mě dokázal přivést vrcholu. Předtim jsem se prostě nedokázala tak uvolnit, myslela jsem neustále na partnera a ne na sebe. Trvalo mi dlouho. než jsem dokázala zahodit za hlavu myšlenky typu, jestli se mu líbím a jestli nejsem tlustá :-). Teď už je vše ok a to mi příští týden bude 28.
  A taky mi nepřijde pravdivé tvrzení tvých kamarádek, že jich se to netýká.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 328 otázek, kterým se dostalo 264 404 odpovědí a 403 771 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist