Proč mě nemá ráda?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #392832 16.5.2018 20:33

Ahoj Holky,slečny,dámy a paní.Mám k vám otázku...Nevím proč ale moje mamka na mě pořad řve.Kvůli blbostem.Třeba že mi upadla na zem slupka při vaření,že neví kde má tohle a tohle,že jsem nevyluxovala a když jsem vyluxovala tak občas řekne ze to je málo.Doma i vařím,nikdy mi nepodekovala ani neřekla bylo to dobrý.Mrzí mě že nikam nechodíme.Ona dá raději přednost televizi,cigárům a chlastu.Vypije klidně 2,5l vína denně...Nechce mě pouštět k přítelovi když jsme spolu 4 roky.Nikdy jsem nepila,nekouřila ani nezkusila drogy.Mám ve škole průměr 1,57...Baví mě zpívat.Tento rok jsem se přihlásila do Československo má talent a z konkurzu jsem rovnou postoupila do divadla...Vždy když to někomu řeknu tak ona říká že to je trapas... Když jsem chtela jít na konzervatoř tak mi řekla ze ať to ani nezkousim,ze nemám šanci.Strasne mě to mrzí,léčím se na psychiatrii...Chtela bych někoho s kým si popovidam ...Mám jen přítele,nikoho jiného.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • mili8716.5.2018 21:09

    To mě mrzí :-( Možná se k ní také tak chovali, když dospívala a proto bere, že je tak normální. Asi tě má ráda, jen to neumí dát najevo plus akohol k tomu. Pochybuji, že bude chtít navštívit nějakéhi odborníka. A zkoušela sis s ní o tom promluvit? Nebude lepší se odstěhovat k příteli, aby si uvědomila, že takto by se chovat neměla? Teda nevím, kolik je ti let a jestli studuješ...

  • Sedna16.5.2018 21:57

    Jestli je to skutečně takhle, tak to je spíš otázka pro odborníky... Zkus se obrátit třeba na Bílý kruh bezpečí nebo na jinou organizaci, která pomáhá obětem domácího násilí. Ono to násilí totiž nemusí byt vždycky jen mlácení. A jestli tě matka skutečně takhle vydeptává, tak to ve výsledku může napáchat stejné škody, jako kdyby tě třískala 😕 Sama má nejspíš dost velký problém, ale pokud ho nechce řešit, tak s tím asi moc nenadeláš.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 71 905 otázek, kterým se dostalo 240 751 odpovědí a 378 144 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist