Problémy s břichem

Otázku položila: Anonymní uživatelka #397865 14.2. 9:26

Zdravím, mám takový problém, pořád mám pocit nacpaneho břicha, mám zácpu, budím se v noci (v ranních hodinách) -to už rok, ale poslední dobou je mi i špatně, můžou to být parazité? Nebo něco jiného? Jelikož jsou prázdniny tak nejblíže Zajdu k doktorovi asi až za 4 dny? Stačí to? Není to akutní..?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • attiona14.2. 11:28

    Ahoj, měla jsem něco podobného a nakonec se ukázalo, že to byl slepák, tak se na to můžeš doktora zapetat. Je jasný, že můžeš mít něco jiného, ale bylo by samozřejmě nejlepší, kdybys za ním zašla hned. Hlavně když ti je špatně a mohla bys začít zvracet.

  • To se opravdu těžko určuje, příčin může být milion a jedna včetně psychické. Já měla kdysi podobné problémy a příčina byla gynekologická, takže to ani nemusí být od trávení...ale bez důkladného vyšetření to nezjistíš...

  • macicekkajik14.2. 9:36

    Ahoj, proč až za 4 dny? vždyť doktoři, pokud nemají dovolenou, pořád fungují, tak si tam zajdi hned. Na to jestli máš v sobě nějaké parazity nebo je to jiná diagnóza ti, dokáže odpovědět pouze lékař. A nevím proč to řešíš až po roce a od čeho máš rodiče. Když tě něco trápí, tak to máš říct rodičům a ti s tebou mají zajít k lékaři.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 617 otázek, kterým se dostalo 243 388 odpovědí a 381 534 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist