Problém s rodiči a mým klukem

Otázku položila: Anonymní uživatelka #531818 22.4.2023 8:41

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám kluka a je mi 17 myslíte že v tomhle věku je normální mít kluka? Protože moji rodiče si to asi nemyslí. Děkuji za odpovědi. 😁

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Měla jsem v 16letech. Sestra v 18letech otěhotněla, chodili spolu od 16let. V normálním světě 5o prostě je normální. Rodiče v tobě vidí dítě, neber jim to. Mají prostě starost. Ale musí pochopit že už menší nebudeš a že se časem osamostatnis. Zvláště pak pokud jsi jedináček je to pro ně těžší.

  • jaruska.loool26.4.2023 8:57

    Hele jak se to vezme. Přání rodičů by se mělo nějakým způsobem respektovat. Na druhou stranu já jsem se svým manželem začala chodit v šestnácti a teď jsme spolu deset let. Ale jako máma se na to dívám taky trochu jinak než předtím. :) Jelikož byl o pět let starší, tak měli strach a já ho budu mít stejně. Ideálně, aby naše holky do třiceti lety koukaly na články o pokémonech https://www.pokemonsvet.cz/clanky/ a byly doma :D

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 309 otázek, kterým se dostalo 271 898 odpovědí a 409 945 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist