Problem s kojenim

Otázku položila: zakewka 14.9.2018 7:35

Holky pomoc, mladik se naucil usinat na prsu, coz je v pohode, to ze v noci vstava snad 100x uz moc ne, ale budiz. Ovsem co problem je, ze mi tak 3 dny v noci v polospanku masakruje prsa. Nejoblibenejsi je se pricucnout, cucnout si a skubnout. Nepomaha nic, chytit hlavu, zmenit polohu.. kdyz mu prso seberu, tak se rozerve, probudi a radi treba 3 hodiny. Nejaka rada co s tim? Uz to vazne nost boli..

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • kosicek14.9.2018 8:21

    Určitě nedovolit mu to, ale jak? No já bych řekla razantně - ne, vzala mu ho a po chviličce opět dala a opakovala podle potřeby, je jasné, že si člověk nesmí nechat ubližovat.. Nevím, jak je malý starý, ale jsou taková náročnější období, třeba takové období růstu zubů je dost dlouhé, roste jeden zub za druhým, zvlášť stoličky, ty trápí dlouho...Mělo by to přejít, jen člověk někdy není tak moc trpělivý..

  • urbiek14.9.2018 8:24

    Neni zvykly na dudlik nebo flasku? Ja myslim, ze to dela nevedomky, jak se chce otocit i s prsem v puse. Ja si maleho vzdycky na kojeni pritahla a nechala za nim ruku, aby se nemohl odkulit. Ale on to teda nedelal nijak pravidelne ani dlouho, tak odborneji bohuzel neporadim. Pokud by ti to udelal v bdelem stavu, vysvetlila bych mu to, ale v polospanku toje bezpredmetne:-(

  • kurkovalu14.9.2018 12:45

    Mne tohle maly delal od pul roku nejake tri mesice cca...preslo to!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 335 otázek, kterým se dostalo 242 330 odpovědí a 380 277 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist