Problém od valentýna.

Otázku položila: Anonymní uživatelka #411595 23.2.2021 10:58

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat,vadilo by vám kdyby váš přítel dal na valentýna růži dvoum svým kamarádkám? U té jedné si jsem jistá že se jí líbí..
Na valentýna mi donesl bonbonieru,zasmála jsem se že jsem vždycky dostala kytku ale že čokoláda je lepší a on mi řekl že růže kupuje jen kamarádkám.Byl to náš první valentýn a nevím jestli jen zbytečně nepřeháním ale myslím si že když je kluk zadaný tak na valentýna by měl koupit něco jen své přítelkyni.Od té doby jsem strašně nesvá,kdyby mi kamarád donesl kytku na valentýna tak si to vyložím tak že se mu nejspíš líbím..🤷🏻‍♀️😄 Já nevím,možná to je blbost ale mě to trápí,podle něho to je úplně normální a má v plánu to tak dělat každý rok..🤦🏻‍♀️

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • kachnikalendar23.2.2021 15:00

  Je to trochu neobvyklé, ale nemusí to fakt nic znamenat. Co vidím jako pozitivní - růži dostaly dvě další holky (nikoli jen jedna, to by bylo divnější). Ty jsi dostala jiný dárek - rozlišuje mezi Vámi. Nevím, jak jsito zjistila, ale vypadá to, že to před tebou netajit - třeba mu to opravdu přijde normální.
  Na druhou stranu - asi je tvůj přítel typ muže, který je pozorný i k jiným ženám, než je jeho partnerka (a to nemusí nutně něco znamenat, znám několik mužů, kteří to tak mají, ale jsou 100% věrní). Uvidíš časem, jestli to pro tebe bude akceptovatelné. Rozumím, že se bojíš, abys o přítele nepřišla. Můžeš mu zkusit vysvětlit své pocity, ale pozor na žárlivé scény, ty obvykle nic nevyřeší, naopak můžou vztah zhoršit. Držím pace, ať se to mezi Vámi zase urovná;-)

 • Těžko říct, záleží jaký je tvůj přítel a kolik mu je (to je někdy taky faktor, ale asi rozhodující je povada). Zas třeba je jen dobrý kamarád a chce podpořit nezadané kamarádky, já jsem si letos přála s kamarádkami taky, protože se taky máme rády jen jinak než se svými příteli :-D no musíš zvážit jak moc znáš přítele, třeba od nynějšího by mi to přišlo hezké vůči jeho kamarádkám, ale od těch předtím by mi to vadilo, protože jsem znala jejich náturu (a zpětně vím, že jsem se nemýlila)

 • Taky si myslím, že záleží na tom, jaký je tvůj přítel. Můj přítel by to třeba neudělal, dostala jsem od něj kytku a bonbonieru. Kamarádky jako takový snad ani nemá, spíš kamarády. Ale mám kamaráda, kterej je zastáncem toho, že by chlap měl svojí přítelkyni/manželce nosit kytku jednou za měsíc, protože si to zaslouží a udržuje se tím ten vztah. Dával je takhle i milenkám (mají s přítelkyní volnej vztah). Takže u něj by mi to divný nepřišlo. :)

 • HaSha23.2.2021 11:50

  Jak už bylo zmíněno hodně záleží, kolik je vám let. Jako teenager jsem kupovala perníčky nebo bonbony k Valentýnu i vlastním rodičům :-D S přítelem Valentýn prostě neslavíme, až letos mi najednou přinesl kytici a já byla hrozně překvapená (takže záleží i na tom, jak se na tom dohodnete vy dva). Co by mi asi vadilo, že mu to přijde v pohodě, i když mu řekneš, že tě to trápí (nebo jsi mu to takhle přímo neřekla?). Každopádně plánovat může, co chce, až bude kamarádka zadaná, dostane pravděpodobně za růži přes hubu od jejího přítele. :-D

 • Fannyy2367.6.2021 6:29

  Mně by se také nelíbilo, kdyby můj manžel dával kytky jiným ženám. Nevidím důvod, proč by měl dělat radost jiným. Manžela to naštěstí nikdy nenapadlo, nebo o tom alespoň nevím :-D . On totiž každý rok využívá rozvoz květin Ostrava u https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-ostrava , takže si takhle vlastně může objednat kytic kolik chce... No, budu to muset nějak opatrně zjistit :-D .

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 162 otázek, kterým se dostalo 267 422 odpovědí a 406 362 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist