Přítelovy kamarádky

Otázku položila: Anonymní uživatelka #421028 14.8. 18:42

Ahoj, vím, že mi tady asi spousta lidí řekne, že jsem jen hysterická blbka, která dělá z komára velblouda, ale potřebuju radu. S přítelem jsme tři roky, jednou mě podvedl, ale z toho už jsem se nějak dostala, a on sám řekl, že to byla chyba a že se z ní poučil, ale co mě trápí jsou jeho kamarádky a celkově střetávání se z ženami. Dělá v práci, kde se prostě střetává i s ženami, to bych ještě tak nějak pochopila, ale ve volném čase, tráví i s kamarádem se třemi slečnami, všichni mi řekli, že s ním nic neměli, i ony, i ten jeho kamarád i on sám, prostě mi bylo řečeno, že jsou to jen kamarádky a to je vše, že miluje mě. Já se na to snažím nemyslet, sama mám práci, koníčky a vše, ale prostě mi nejde do hlavy, že s nimi tráví tolik času, a prostě si rozumí, hlavně hromada alkoholu a tak, v tomto já jsem jiná, hodně cvičím, snažím se jíst zdravě, chodím dříve spát, ne ve čtyři ráno jak oni, a prostě nechci si kazit toto všechno jen abych byla stejná jak ty slečny. Mnohokrát už mi řekl, že je semnou nuda když nepiju apod. Ano přiznávám že na ně žárlím, ale nevím co dál, jak tuto situaci řešit, tak prosím o radu.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • KatieD14.8. 19:08

  Ahojky, jsem téhož názoru. Navíc, kdyby mě partner podvedl, neexistuje pro mne bohužel nic jiného než naprostý a okamžitý konec. Chyby dělá každý, ale pro mě se nevěra nedá nazvat chybou. Je to něco neakceptovatelného. Tvoje důvěra už nikdy nebude jako dřív. Rozhodně nejsi žádná žárlivá blbka. Taky by mi vadily ty kamarádky, pokud se s nimi pravidelně schází a ty jsi mimo mísu... Šla bych o dům dál, tohle nemáš zapotřebí a nevěru si NIKDO nezaslouží. Mrzí mě to.

 • řekla bych, že je to dáno tím, že každý žijete jinak a trávíte volný čas jinak a často asi mimo sebe.
  kamarádky by mi tolik nevadily, ale to, že s přítelem spíš nejsem než sem, to by mi vadilo.
  pokud je typ, který si rád užívá, tak ho prostě nezměníš. a bud se domluvíte na nějakém rozumném a pro oba přijatelném kompromisu, nebo jít o dům dál a najít někoho, s kým máš společného víc, než jen tu postel.
  nevěřím tomu, že i kdyby jste spolu bydleli, že by se to změnilo. pro něho budeš opravdu ta nudná, protože on ještě nějakou dobu bude chtít žít tímto způsobem a užívat života. a pokud tě jednou podvedl, chápu tu nedůvěru a osobně bych to nejspíš nepřekousla a dostal by kopačky ve chvíli, kdy bych se o nevěře dozvěděla. ty máš nejspíš strach být sama a žít s někým jiným a nebude to tak moc o zamilovanosti. možná spíš o tom pocitu, že aspon někoho máš, i když stojí za houby.

 • buccaneerka214.8. 21:57

  Upřímně? Představ si situaci, že se jednou vezmete (nebo budete spolu žít), budete mít dítě. Ty budeš doma na rodičáku a on? Když se s tebou nudí teď, tak co bude dělat potom?? Teď jde možná popít s kamarádkami, zatímco ty máš svoje koníčky, ale ještě se s tebou přijede vyspat. Co asi udělá, když ty budeš neupravená, na sex nebudeš mít myšlenky, budeš unavená a pořád na sobě pověšené dítě? Nemluvě o tom, že někdy dostane zabrat postava a nebudeš už pro něj tak atraktivní... Nebuďme naivní.... asi to s kamarádkami nezůstane jenom u pití a zábavy. Je to drsné a dřív bych to nikomu nenapsala, ale co mám dítě, tak vidím, že to fakt změní život hodně, takže jestli netráví čas s tebou teď a má na to jiné holky, tak v budoucnu se to nezmění a spíš to bude horší...

  Vždycky je lepší vrátit se z kratší cesty...

 • Já osobně taky žiju tímhle stylem - zdrvaý životní styl, brzo chodit spát, hospody natož disco mi nic neříkají a taky s takovým jsem se dala dohromady. Na tohle trávení času máme stejný pohled... Vůbec nechápu jak jste se dali dohromady, když každý máte jiný styl života :D. Každoádně mě by ty kamarádky hooodně vadily.. určitě nejsi hysterická blbka a pokus řekl, že je s Tebou nuda když nepiješ, tak si myslím, že by bylo dobré poohlédnout se jinde..

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 997 otázek, kterým se dostalo 247 869 odpovědí a 388 071 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist