Pritelovi se líbí jiná slečna

Otázku položila: Anonymní uživatelka #421357 14.8. 18:04

Ahoj, minulý týden byl můj přítel na kamaradově rozlučce se svobodou a poznal večer v klubu slečnu. Choval se cely týden divně a tak jsem chtěla vědět proč . Řekl mi, že ho hrozne pritahuje jedna holka a ze na ni nemůže přestat myslet. Od te doby si píšou. Jsme spolu 5 let a když jsem se ho zeptala jestli mám odejít, tak jeho odpověď zněla ze nevi. Nikdy se nám tohle nestalo a doteď jsme byli jako ideální par. A když jsem mu řekla jestli by nemohl pro mě udělat to, aby si nepsali. Tak mi řekl, ze se pokusí. Nevím, co mám delat. Ta bezmoc je strašná

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Promiň, ale pokud by me tohle řekl partner po 5ti letech, ja bych necekala na nic. Jako že on bude toužit po jiné, psát si s ní a ty budeš vedle něho čekat jak se pán uráčí a kterou si vybere? sorry, ale osobně mám nějakou hrdost a rozhodně mezi vámi nemohlo být vše ideální, protože by se tak nezakoukal - až tak! to zamilovany a spokojený člověk neudělá, když ví koho má doma a je spokojený.... a tohle není podle popisu jen,, jo líbila se mi byla pěkná" dle mého tohle by me odradilo v jakémkoliv pokračování vztahu, protože takový typ to může prožívat docela často.

 • Asi tak...to, že se mu líbí i jiná slečna je vcelku normální a běžně se stává, že se člověku v dlouhodobém vztahu líbí i někdo jiný...ano, někdy se mu může někdo další líbit i hodně, někdy se člověk může dokonce zamilovat. Nicméně mi nepřipadá úplně normální zvažovat jen kvůli silné přitažlivosti k někomu dalšímu smysl stávajícího fungujícího vztahu. Toto se Vám totiž stane ještě mockrát. Osobně by tím pro mě partner ztratil důvěru, protože bych se bála, že bude balit kufry kdykoliv se mu v budoucnu zalíbí jiná. A jak jsem napsala - to, že se to v průběhu dalších let stane znovu je poměrně jisté.
  Toto je situace, kdy se radí těžko, protože byť člověk může mít představu, co by dělal, v reálu by bylo dost možná vše jinak.. pokud bych to ustála a nechtěla se rozcházet, pak bych se asi stáhla, ideálně na nějaký čas i z bytu a dala partnerovi určitý čas na rozmyšlenou.

 • Francy14.8. 19:21

  Kamarádka na tom byla stejně, rozdíl byl akorát v tom, že už byli zasnoubení. Snoubenec se taky z ničeho nic zamiloval do nové kolegyně v práci. Neřekl to tedy přítelkyni, ale hodně se to v něm pralo. Odejít od úžasné holky, kterou miluje a má s ní budoucnost nebo vybrat novou známost? Trvalo to pár měsíců, prvotní okouzlení ho přešlo a nyní jsou šťastní manželé. Vím o tom od nestranného pozorovatele. Ale samozřejmě záleží vše na něm. Samozřejmě, že ikdyz je člověk zadaný, tak přijdou v životě lidé, kteří se nám mohou zalíbit. Důležité je rozeznat, jestli je to jen okouzlení, které pomine nebo že stávající vztah není tak pevný a nestojí za to v něm zůstat a odejít.
  Kdyby se to stalo mě, tak bych asi odešla a nechala to být, nedokázala bych to asi i hned utnout.

 • Daj ruky od neho preč. Aby ti toto povedal po 5 ročnom vzťahu? Zbaliť kufre a ísť . Prepáč za úprimnosť

 • Eleshiar14.8. 18:17

  Tak za mne klobouk dolu za uprimnost. Nahodou je to frajer.
  Dala bych mu cas a za par dni se zeptala jestli se neco zmenilo a jak.
  Jestli si s ni stale bude psat, nebude mit daleko se s ni i vyspat, kdyz ho pritahuje a on vaha a nevi. Pokud si psat nebudou, bude to chtit hodne duvery z tve strany a z te jeho silnou vuli..
  Je v tom hodne "co kdyby"..

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 997 otázek, kterým se dostalo 247 869 odpovědí a 388 071 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist