Přítel se změnil

Otázku položila: petramarrr 22.11. 10:52

Dobrý den, potřebuju se trochu svěřit a možná i zeptat.
Přítel se za poslední půl rok trochu změnil. Začal cvičit a být aktivní, víc se o sebe starat, vyházel staré oblečení, které jsem mu říkala, že mu nesluší. Má dokonce i lepší náladu a víc mi doma pomáhá.
Líbí se mi, že zhubnul a je na to tělo i lepší pohled :-) V posteli taky začal být mnohem víc aktivní, trochu až moc ale už se na mě tolik nedobývá, protože jsem si všimla, že si to dělá častěji sám. Při orgasmu je dost hlasitý a když si to udělá, tak to nejde přeslechnout i když se snaží o opak.
V minulý pátek večer k nám měla přijít kamarádka na víno, předtím po mě chtěl, abych ho udělala, že je nadržený a nechce aby vznikl nějaký trapas. Já ale odmítla, že už na to není čas a že se přece zvládne kontrolovat. Ona pak přišla a normálně jsme si všichni povídali. Ale pak jsem si všimla, že mu postavil... cítila jsem se trochu trapně, naštěstí kamarádka se usmívala a nic neříkala. On se pak sebral, že si zapomněl dodělat něco do práce a odešel. Po nějakých 10 minutách jsme ho ale během povídání slyšely až do obýváku jak se udělal. Já zrudla a ona naštěstí řekla, ať jsem v klidu a že jí to naopak potěšilo. On se vrátil s úsměvem, kamarádka se usmívala taky, jen já byla přejetá asi čtvrt hodiny. Myslela jsem, že jí to znechutí, ale ona naopak měla radost :-/
Později až odešla jsem se ho zeptala jestli se nemohl víc kontrolovat a on mi akorát řekl, že mi říkal, že je nadržený a že on za to nemůže. Pak chtěl ještě sex, ale já neměla náladu, tak jen odešel do sprchy a řekl "no vidíš" ??? Tam si to pak udělal znovu.
Jsem trochu překvapená z toho jak je najednou aktivní... nevím, co za tím je. Většinou, když se od někud vrátím a on sedí u počítače, tak mu stojí... asi předtím kouká na porno a pak ho vypne.
Když jsem se ho zeptala, co ta změna najednou po letech tak mi řekl, že s prostě už na sebe nemohl v zrcadle dívat a začal alespoň on s tím něco dělat. Vidím v okolí, že i ostatní ženy se na něj tak nějak víc dívají a vidím i, že jemu se to líbí.
Včera když jsme měli jít pro změnu na návštěvu my za mou sestrou, tak jsem si rejpla jestli bych ho neměla udělat, když tam bude i její 17 letá dcera, tak aby se mu zase nepostavil. A on jen řekl, že raději jo a do půl minuty už stál za mnou s erekcí...raději jsem mu to udělala. Později jsem ale myslela na to, jestli by ho opravdu vzrušila i 17 letý holka. Jemu je 33 a mně je 35, jsme spolu přes 6 let. Jinak jsme celkem spokojení, ale tohle je taková divná oblast, kdy nevím co si mám myslet.
Jaký je váš názor na tu situaci? On mi prostě říká, že za tím nic není. Že by měl nějakou milenku si nemyslím, na to ani nemá čas.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Eleshiar22.11. 19:20

  Bud je z toho cviceni tak moc zamilovany sam do sebe, nebo ma nejakou bokovku, dost mozna i tu kamosku, co byla na navsteve, a proto se vzrusil.
  Kazdopadne mi neprijde normalni si to jit udelat pri navsteve a uz vubec ne tak nahlas. A nebylo by mi to prijemne ani ze strany partnerky ani ze strany navstevy.

 • diskutt22.11. 14:13

  To že se o sebe začal starat je dobře, to že je aktivnější v posteli s tím pohybem může mít souvislost. To že vyhodil věci, co se vám nelíbily jste chtěla, ne? :-)
  Spíše se zeptám, je něco, co jste udělala vy? Změnila své chování, taky začala cvičit, lépe se oblékat nebo jste stále jen na jednom místě beze změny a přemýšlíte, co za těmi jeho změnami je?
  Co děláte s tím, když je nadržený? Ignorujete to nebo toho využijete jako příležitosti ke společné chvíli? Přijde mi, že jste jen pasivní, moc přemýšlíte a nic neděláte - podle toho co píšete a nevím tak, co vlastně chcete slyšet.
  Chcete aby nebyl nadržený a nechodil za jinými (pro jistotu), tak ho uspokojujte častěji. Travte s ním více času.

 • No mám jeden tip, tím jak začal cvičit, posilovat - nebere k tomu nějaký podpůrný prostředky? Často chlapi berou něco, co obsahuje tribulus. To je bylinka na podporu aktivity při sportu, ale způsobuje právě i veeelkou chuť :D většinou to berou chlapi až po 35 letech, dříve by se užívat nemělo.. jsou teda i jiný tyhle sportovní přípravky na zvýšení fyzické aktivity/výdrže a prostě zvyšují testosteron...obzvlášt pokud tohle předtím nedělal, tak bych za tím viděla toto :)

 • Francy22.11. 13:02

  Než jsem dočetla do konce, tak jsem si myslela, že je vám náct.. Nechci malovat čerta na zeď, ale řekla bych, že je nevěrný.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 185 otázek, kterým se dostalo 263 740 odpovědí a 403 330 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist