Přítel a jeho ex

Otázku položila: Anonymní uživatelka #411599 11.1. 13:44

Zdravím. Chtěla bych se zde svěřit s jedním mým problémem. Mám přítele, se kterým jsme spolu 4 měsíce. Přede mnou měl jiné dvě přítelkyně, ta jedna ho podvedla a druhá ho vyměnila za jiného. Jde o to, že už od začátku našeho vztahu, když jsem se dozvěděla, že předemnou měl dvě jiné, jsem z toho hrozně smutná a často kvůli tomu pláču, občas kvůli tomu mám i asi depky. Asi si prostě neumím představit, že by měl někoho jiného než mě, jinak nedokážu moc vysvětlit, proč mě tahle informace tolik ničí. Viděla jsem i nějaké fotky, kde byl on právě s těmi jeho ex...to mě dodělalo nejvíc. I přesto, že on sám mi říkal, že to nebyli šťastný vztahy a nejradši by je sám vymazal a že mu ty holky velmi ublížili, já si prostě nedám říct a stále nad tím vším musím přemýšlet, což mě vždy dožene k pláči. Ty fotky co jsem viděla...mam je stále před očima a nemůžu je vymazat z hlavy, nejde to. On totiž na těch fotkách vypadal šťastně, i když mi teda říkal, že to jsou jen fotky a že šťastný vážně nebyl. Jak se mám prostě smířit s tím, že zkrátka někoho prede mnou měl? Vím, že to je jen minulost a nedá se změnit a měla bych myslet jen na naší budoucnost a na to co je teď. Jenže jakmile se mi vybaví ty fotky, strašně moc mě to ničí. Myslíte, že to čas napraví?
Vím, že spousta mi tu bude říkat, ať na to prostě nemyslím, ale to se lehce říká a dost těžce koná.
On sám mě miluje strašně moc a já jeho taky, máme spolu myslím krásný vztah a řekl mi, že ani ty předtím nemiloval tak moc jako mě...ale já stejně na to musím pořád myslet a komplikovat si s tím život i vztah.
Předem děkuji za všechny reakce a ještě na konec chci říct, že bych si strašně přála nad těmito věcmi už nepřemýšlet, jenže je to strašně těžké...

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Přiznávám, že i já jsem se dívala na fotky přítelovy bývalé přítelkyně a nebylo mi příjemné na ni koukat, neboť spolu byli několik let. Mnohdy jsem spíš přemýšlela nad tím, že jí musela jeho rodina mít určitě ráda a už s ní tak nějak počítali, protože spolu byli čtyři roky... ale abych se kvůli tomu hroutila a brečela? To fakt ne... Tvůj přítel je živá bytost, myslící člověk, který si žil svůj život, nasbíral zkušenosti a teď je s tebou. Buď ráda, že už ví, jak se má chovat ve vztahu k slečně, že už je zkušený...

    Asi bych to řešila spíše s psychologem, který ti v tom pomůže víc

  • nenapraví to čas, ale musíš se nad to povznést ty sama. koho by jsi chtěla - někoho, kdo před tebou nikoho eměl, aby jsi nemusela žárlit na jeho minulost?
    tu nezmění i kdyby 100x chtěl. ty se s tím smiř. a pokud to nezvládáš sama, tak s pomocí psychologa. protože tímto způsobem můžeš váš vztah zničit - žárlit na minulost, apk na jiné ženy na které se jen pěkně podívá a co dál? pro partnera toto musí být hodně těžké.

  • Nepodstatna11.1. 16:24

    Spíš než čas jako takový si to musíš v hlavě srovnat ty sama. Já jsem byla s přítelem 7 let. Byl to můj pořádný první vztah a doufala jsem, že i jediný. Rozešli jsme se, po dvou letech jsem si našla nového přítele a jsme spolu čtvrt roku a přestože je nám spolu dobře, cítím, že je tam NĚCO. Já mám za sebou dlouhá vztah a on taky, měli se dokonce brát. Já fotky se svým bývalým nesmazala, on to udělal a možná dobře pro mě, pátrala bych a mrzelo by mě to, že tohle je ta dívka, kterou si chtěl brát... ale na to člověk nesmí myslet, musí brát život takový, jaký je a jít dál. Ty jsi měla nějaký vztah předtím? Jestli ano, předpokládám, že na společných fotkách ses taky usmívala :) Tehdy se smál, nevyšlo to, ted je s tebou, tak si to hezké neničte tímto. Litovala bys, žes ty pěkné chvíle kazila takovýma myšlenkama, které stejně nic nezmění.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 736 otázek, kterým se dostalo 257 138 odpovědí a 398 733 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist