Přítel.

Otázku položila: Anonymní uživatelka #511345 29.3.2023 15:59

Holky,našla jsem si přítele,oba už za sebou máme pár sexuálních partnerů akorát se mi poprvé děje tahle věc-přítel se udělá už během předehry.
K sexu vlastně ještě ani nedošlo,nejde mu to potom..
Už jsme zkoušeli jít i rovnou na věc,jenže při pár polibcích se zase udělal..Vždycky mi řekne že ho přitahuju tak moc,že to nejde vydržet ale tohle se mi zdá jako blbost..Logicky se mu za to nesměju,nevyčítám mu to,snažím se s ním o tom mluvit jenže vždycky mi řekne to samé..S jinou holkou se mu to prý nikdy nedělo,nemáme nějak extra dlouhé předehry (až na úplně první intimnosti,to jsme se poznávali,teda on mě,mě totiž rukou níž nedovolil zajet,prý chtěl abych byla spokojená hlavně já..)
Jenže mě to začíná mrzet,někdy jsou věci okolo příjemnější než sex ale sex mám taky hodně ráda,navíc mě už nebaví to že on si se mnou hrát může a já s ním ne protože to nevydrží..
Nevím už co s tím,fakt nevím..
Stalo se vám to někdy?

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Miska0530.3.2023 11:34

    Ano je to předčastná ejakuace. Někteří muži to prostě mají. Jediné co to chce je čas a mluvit o tom, netlačit, zkoušet hrát si. Najít si nějaké techniky na oddálení ejakuace. Myslím, si že pro muže to je hodně těžké, ale zároveň pokud stím chce on sám něco dělat, tak si myslím, že se dá s tím to problém pracovat, Zkuste objevit nějaké tantrické cvičení.....Buď to to váš vztah dá nebo ne. Pro mě je třeba silnější orgasmus bez pohlavního styku v některých fází cyklu, ale tím neříkám, že sex nemám ráda. Držím palce a přeji krásné objevování...

  • Jo. Když to byl panic...

  • bibinv1.4.2023 8:10

    Viděla jsem, že existují i nějaké sexuální pomůcky, co oddalují ejakulaci tím, že stáhnou varlata. Poptala bych se prodavačky v sexshopu, možná i nějaký gel. Ale osobně si myslím, že se to časem ustálí, že třeba po půl roce už z tebe přítel nebude tak vzrušený jako na začátku.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 106 otázek, kterým se dostalo 271 151 odpovědí a 409 492 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist