Překvapení pro přítele

Otázku položila: Anonymní uživatelka #24993 24.5.2010 21:31

Ahoj holky potřebovala bych poradit. Chtěla bych přítele něčím překvapit .. takový důkaz lásky jenže vůbec nevím jak .. nemáte nějaký rady?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • podle mě nejlepším dárkem pro chlapa není věcný dar,ale nějaký zážitek či víkend někde spolu. Nebo něco co miluje,zájem. Ale jak píše tulnice musela by jsi napsat co má rád... jaký trochu je:-)

 • dzusinka25.5.2010 1:53

  Co začít dobrým jídlem? :) To většina chlapů dost ocení, pokud spolu bydlíte, tak uklizený byt taky není k zahození :D.

 • Víš, to je těžké, když ho neznáme... Někomu udělá radost perníkové srdce a jinému ji neudělá ani srdce ze zlata na řetízku... Musíš tak nějak vědět, jaký je, co má za přání - nějaký sen (let balonem, dovolená u moře, jízda na koni, atd...).

 • Ahojky,
  no tak to už jsi asi prošvihla, podle mě by mu největší radost udělaly lístky na finále hokeje :-))), ale to už je úspěšně za námi, takže co takhle na něco jiného? Třeba má rád fotbal, basket a lístky na zápas si myslim udělaj radost. A přesně jak píšou holky, spíš nějaký zážitek než věcný dar, tedy pokud není nimrod nebo rybář???

 • petulinkaa1325.5.2010 9:27

  Souhlasím s VondrackovoA, muj manžel má zítra narozeniny a nez mu furt neco kupovat , ikdyz jednu malickost jsem koupila,ale nez dávat kosmetiku,stribro,hadry tak mi kolegyne poradila Carpe Diem jestli nekterá znáte jestli ne,tak je to pronajatý prostor,kde je vyhřívka,bazen,sauna a krásná velká postel :-)a moc se tam uz s nim tesim,zamluvila jsem to jen nam dvoum,aby to verejnosti uzavreli,pekne na dve hodiny a bude show :-))) to je dárek!!!

 • Já jsem třeba pro mého snoubence připravila romantickou koupel při svíčkách,připravila nápoj a župany a byl mooc překvapený a šťastný a nebo jsem mu jen tak upekla dort,který mu moc chutnal :)
  takže bych taky radila romantická večeře ať doma tak v restauraci,romantická koupel,procházka,výlet,prodloužený víkend ;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 935 otázek, kterým se dostalo 262 313 odpovědí a 402 546 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist