Překážky v otěhotnění

Otázku položila: Anonymní uživatelka #9687 3.4.2010 9:53

Ahoj všem, s přítelem se snažíme půl roku o miminko. Já vím, je to ještě málo na úvahy, proč to nejde, ale chtěla jsem se zeptat na důvody a překážky, které mohou nastat u ženy i u muže. Některé z vás už to asi vědí a znají, můžete mi prosím stručně napsat co tak asi nejčastěji brání?
Děkuju moc.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • No hodně to dělá ta psychika. Ale na každém článku je nějaká pravda. Jenže...mě je 27 a snažím se o mimi už 6 let. Teď jsme byli na prvním IVF.. Takže já bych si zatím nedělala nějaký trápení s půl rokem. Najdi si nějakého koníčka jak praví k-aterina, uvidíš, zapomeneš na to, že do toho nemůžeš spadnout a příjde to samo a většinou zrovna, když to budeš nejmíň čekat. U muže to dělají opravdu spermie..ale zkus mu podstrčit vitamín E, můj bývalý manžel to bral taky a kvalita se zlepšila. Jinak se opravdu vyvaruj bazénu. Je to tam humus a fůj. Navíc pokud jseš víc náchylnější na chlor nebo ty výtoky atd.. na to je pak dobrej Rosalgin. Tak hlavně neztrácej hlavu a uvidíš to příjde..

  • asi bych ti neměla psát zrovna já, když nemám zkušenosti, ale já myslím, že hodně dělá psychika.. že když ta žena opravdu hodně a hodně a hodně chce to miminko, tak to pak néjde, protože si udělá v sobě blok.. proto jsou důležité koníčky a nějaká forma odreagování se..

  • u muže to je vědšinou jen jediná věc a to sperma a u žen toho je hromada hormony, nepruchodnost, dědičnost určité vrozené vady ganitálu atd.......... a taky psychika má svůj podíl

  • Jo... a me co hodne ublizovalo s ceho jsem mela vzdy problem byl BAZEN !!!sebe víc chlorovanej , ja chytla i to co nebylo !!!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 243 otázek, kterým se dostalo 271 651 odpovědí a 409 780 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist