Prace při rodičovské dovolené

Otázku položila: Anonymní uživatelka #403270 11.11.2020 15:55

Ahoj holky. Stojím teď lehce pred rozhodnutím souvisejícím s prací při RD. Mám syna, zanedlouho mu budou dva roky.
Pracujete -nebo pracovala jste- některá při RD? Jak jste to měly zařízené?
Potřebuji přinést do rozpočtu nějakou korunu tak jsem kontaktovala zamestnavatele.. Nechci teda delat nic na ukor ditete - to jsem rekla i zamestnavateli. Akorat kdyz se jeví ze by nějaká práce asi mohla být, trochu jsem znervózněla. Tak mě zajímají zkušenosti. Díky za odpovědi. :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • já to tak měla - od roku dítěte jsem pracovala z domu pro zaměstnavatele na dohodu - tak nějak nepravidelně, ale už na konci října jsem měla přesáhnuto 300h. práci jsem měla standardní co jsem dělala i na HPP.
    pracovala jsem v době kdy dítě spalo - hlavně večer (usínalo mi před 20.hodinou) nebo i nějaký další spánek přes den. Případně pokdu to bylo urgentní udělat přes den do určité doby, tak vypomohla babička.
    zpětně když to hodnotím tak sice jsem měla peníze do rozpočtu navíc ale za cenu svého vyčerpání, protože nějaký ten relax/vypnutí mi chybělo a pak jsem ve 22h padala do postele únavou a před 6h ráno se mi dítě budilo, a to nepočítám to, že se budilo i několikrát za noc.
    Výhodou bylo, že jsem nikam nemusela a mohla si to obvykle zorganizovat doma.
    záleží na tom, jak u vás v práci je možné pracovat např z domu, zda by jsi musela někam dojíždět a pod - protože to pak je taky režie navíc (cesta, náklady na dopravu apod).

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 532 otázek, kterým se dostalo 260 451 odpovědí a 401 383 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist