Práce, Matka samozivitelka

Otázku položila: kikiskaaa 1.6. 8:49

Ahoj mám dotaz na ty které se starají samy o děti nebo mají střídavou péči. Jakou děláte práci? Jak vám v práci vyhověli? Aby jste stíhali školku/školu ? Nebo jenom na zkrácený úvazek? Dá se najít práce na ranní směny?
Děkuji za odpověď

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Samozřejmě, že se dá najít práce jen na ráno. Případně jsou zaměstnavatele kteří vyjdou vstříc. Neznáme vaše možnosti , takže nemůžeme říct co jde a co ne. Toto si musíte zjistit sama při hledání práce.

  • Veronika.821.6. 18:06

    moje sestra ma 3 deti , stridavka, ale urcite se da najit prace jen na ranni smenu

  • Já byla 3roky na úřadu práce . Přišla jsem před třemi lety o auto tak jsem přišla i o práci . Celé tři roky c.o.v.i.d. často zavřená školka . Takže syn věčně doma a hlídání je u mě na bodu mrazu . Mám syna ve výhradní péči tatínek zájem má ale spíš jen jak se to jemu hodí ,nic co by pomohlo k práci . Teď syn chodí do nulté třídy a do družiny vzali mě jako uklízečku a vyšli mě vstříc dělám od 7mi do 15:30h. A stíhám krásně vše sama a nemusím se na nikoho spoléhat. Hned na začátku prcek onemocněl a byli jsme doma . Šéf v pohodě . Jen musím vše stíhat . Práce uklize k není zas taková pohodička. Ale teď už zjišťují že na prázdniny mám problém nemám vůbec hlídání . Tudíž se bojím že o práci přijdu . 8-.

  • nov.tere13.6. 21:30

    Mám syna ve střídavé péči. A dělám jako řidič skladník s pracovní dobou od 7-15:30 kvůli školce. A pohoda. A mám jen vyucak

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 035 otázek, kterým se dostalo 266 876 odpovědí a 405 983 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist