Porucha soustředění, ztuhnu a nevim co dělám

Otázku položila: Anonymní uživatelka #409872 4.12. 23:23

Ahoj, poslední dobou jsem si všimla, že mám tento problém. Když něco dělám, často v ten moment tak nějak "ztuhnu" jakoze se seknu, a najednou nevim co dělám, nebo zapomenu. Jde to těžko popsat, ale například pracuji na pokladně, a už několikrát se mi stalo, že jsem počítala peníze, a uprostřed toho počítání se seknu a vůbec nevím najednou jako bych neuměla ani počítat trvá ten stav několik sekund pak ok. Nedokážu se soustředit na různé věci, jako by tělo protestovalo nebo mozek. Nebo někomu něco rikam a uprostřed mluvení se seknu a skoro nevim o čem jsem mluvila nebo kde jsem skončila a nedokážu se dal vyjádřit pak zas ok. Myslíte že to je jen nesoustredeni a je to ok, nebo to něco může znamenat?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik5.12. 8:06

    Rozhodně bych to nepodceňovala. Nemusí se ti dostatečně prokrvovat mozek a tím ztrácíš koncentraci a za nějaký čas by jsi mohla dostat i mrtvici. Máš dostatek spánku, piješ dost tekutin, nechybí ti nějaké vitamíny? Může to být jen prkotina, ale také nemusí. Rozhodně bych zašla k lékaři.

  • Nepodceňovala bych, můžou to být malé záchvaty epilepsie, ale samozřejmě nechci strašit..

  • Jitakai5.12. 6:04

    Mozna ti chybi vitaminy a omega 3 mastne kyseliny, zkus je brat (taky muzes zkusit rybi tuk trebas v podobe tobolek at to neni tak odporne :D) a kdyz se nebudes citit lepe pak bych to probrala s doktorem. Taky mam pekne mizernou koncentraci a pamet, ale ja to mam odjakziva u tebe je to nejspis nejaky novy neobvykly stav. Mozna jestli jsi nemela stres, nebyla nemocna...

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 958 otázek, kterým se dostalo 247 768 odpovědí a 387 837 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist