Porod

Otázku položila: Anonymní uživatelka #392316 24.9.2020 19:53

Ahoj chci se zeptat jaký jste měli třetí porod byl rychlí nebo pomalý ? 😳
Mě čeká třetí porod a bojím se jako nikdy někdy nemůžu ani ze strachu spát 😱😢
Vím ze každý porod je úplně jiný ale první dva porody sem se vůbec nebala a těšila jsme se a teď se hned Při pomyšlení na porod rozklepu a udělá se mi špatně začne mi srdce tlouct jak kdyby mi mělo vyskočit
Děkuji všem za odpovědi

První porod před 9 lety trval 12 hodin druhy porod před 3 lety trval 8 hodin bolesti byli slabé až do té doby než mi prasklo vodu pak velké bolesti trvaly asi 1 hod a malý byl venku snad třetí bude nejrychlejší 🍀

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Hele třetí porod byl u mě za odměnu, rychlý a nejméně bolestný:-D

 • mufino1524.9.2020 20:03

  Můj třetí porod...no třetí dcera se narodila doma jelikož jsme nestihli odjet do porodnice 😂. Z normálního porodu se stal pak překotný...holka to vzala hopem ani ta satitka to nestihla ;-)

 • gluzka24.9.2020 20:25

  Stejná zkušenost jako mufino15, bolesti přišly náhle z nuly na sto. Akorát jsem stihla zavolat rychlou těsně po prasknutí vody a během 10minut byl malý venku.

 • Osobně nemám nic proti pozvolným a pomalejším porodům. Na můj 3.porod si tedy nestěžuji, byl opravdu výrazně kratší než 1., 2. ale i 4., ale taky to byl můj jediný porod, který šel nepříjemně do bolestí a zo i když se plodová vida zachovala až do průchodu hlavičky. Myslím, že to bylo hlavně proto, že byl tak rychlý, respektive že se hrozně rychle-náhle přehoupl do finále, což jsem tedy netušila, většinu 3.ho porodu jsem zaspala, i když cca 5 hodin před samotným porodem jsem se poprvé vzbudila, protože jsem velmi slabě cítila, že se asi něco chystá, tak jsem asi hodinu byla natěšená, ale nic se vesměs nedělo, nuda a únava, tak jsem zase šla spát a pak mě najednou vzbudila silná kontrakce, najednou se nedalo ležet, vesměs se nedalo nic a jela jedna kontakce za druhou a už to jelo..Najednou bylo miminko venku, ani jsem nevěděla jak ;-)

 • almi25.9.2020 12:09

  No, tak já se přidávám do skupiny třetí rychlý porod. Taktéž jsem rodila překotně doma. Měla jsem překotný teda i první, ale tenkrát jsme stihli dojet do porodnice.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 776 otázek, kterým se dostalo 257 283 odpovědí a 398 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist