Pořád dostávám elekrické rány
Holky, poslední 2 roky mám takový problém. Neustále dostávám rány skoro od všeho, čeho se dotknu. Od topení, židle v práci, okna, futer, dokonce i od kytky. Už nevím, co s tím. Nejedná se třeba o zimu, kdy má člověk svetr, to bych pochopila. Je to v jednom kuse každý den i přes léto. Kolikrát mě to i docela bolí a dostat takových 20-25 ran denně není zrovna přijemné. Nevíte, co s tím??
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
12.10.2015 14:31Já tohle měla tak půl roku a málem mě kleplo, pecku jsem dostala od futer, kohoutku, počítače, přátel, kolikrát jsem dala pecku i psovi když jsem ho drbala. Já to měla asi z gauče, byl takový šemišový, když jsme ho dali pryč tak už je to dobrý. Nemáte doma něco co tě může nevědomky nabít? Pokud na to nepřijdeš po dvou letech by šla klidně k doktorovi jestli by ti s tím nějak nepomohl.
-
13.10.2015 9:51já to mám taky. Řekla bych, že je to z bot - když si do práce vezmu jiné, tak je to lepší. Upřesňuji, že je to asi z kombinace bot - židle a koberce.
Vyzkoušla jste to? Vemte si jiné nebo se vyzujte - můžete-li a uvidíte, že těch ran bude méně.
Já už mám i takový reflex, že když si v práci stoupnu a jdu z kanclu, tak se tak cukavě chytám za kliku, protože vím, že od ní dostanu ránu. Neřešila bych to.