Počítač

Otázku položila: Anonymní uživatelka #312491 18.3.2021 11:31

Je lepší koupit počítač MacBook nebo HP? Myslím co se týče výdrže a kvality? Ještě jsem v Macu nepracovala. Je to hodně jiné než Windows? Každý kdo ho má si pochvaluje. Já si nejsem stoprocentně jistá. Hlavně teď, když si nemůžu nic prohlédnout na prodejně.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Rebeca18.3.2021 12:28

    Je to dost jiny a idealni by bylo, kdyby sis nejaky MacBook mohla pred porizenim treba od nekoho pujcit. Taky pocitej s tim, ze tam budou nektere uplne jine programy, nebo s tim, ze si placene programy tak snadno nestahnes nekde na cerno. Ja mam jak Macbook, tak notebook s Windows a s tim Macem jsem se nikdy uplne nezkamaradila, nevyhovuje mi a podruhe si uz takovy pocitac neporidim. Je to jen o tom, co tobe bude vyhovovat vic (a taky o tom, jake parametry od notebooku potrebujes/ocekavas, neco jineho je pocitac herni, pracovni, nebo jen na koukani serialu a Facebook.)

  • Holky mohu nějak dětem omezit na počítači přístup do některých souborů a na stránky na internetu?

  • Vaclavickova24.5.2021 0:54

    Nechala jsem si to vzdáleně nastavovat. Našla jsem na internetu IT pomocníky z webu https://www.marwin.help/ Bylo to rychle hotové a já s tím neměla žádnou práci. Vše se dá řešit online.

  • No, u macbooků je například super ten konektor s magnetem na nabíjení. Nejsem si jistá, jestli to mají i ty novější, ale staré macbooky to měly. Já mám teď právě počítač od HP a díky tomu, že jsem zakopla o nabíječku jsem si u něj rozbila konektor napájení. Naštěstí to prý půjde opravit. Pro příště ale raději koupím příchytky na kabel ze https://www.schnabl.cz/ aby se to už neopakovalo.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 995 otázek, kterým se dostalo 270 652 odpovědí a 409 088 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist