Po jak dlouhé době jste se sestěhovali?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #334927 20.3. 15:09

Hezký den,
chtěla bych se vás tak orientačně zeptat: po jak dlouhé době jste se sestěhovali s partnerem?
Mám půlroční vztah, s tím, že jsme se seznámili, skamarádili i a pak to mělo rychlý spád. On má 35, já 25. Bydlí v podnájmu, já zatím u rodičů, ale scházíme se u něj.
Minulý týden mi nabídl, že at pořád nejezdím tam a zpět, že se k němu můžu nastěhovat. Navíc to bude i jednodušší skrz tady tu korona dobu. Jako kdyby mi kamarádka, která má půlroku vztah řekla, že se chtějí sestěhovat, tak bych jí řekla, že je to přece hrozně rychlé.. ale zase na druhou stranu mi přijde jako bychom se znali hrozně dlouho.
Vím, že je to rozhodnutí na nás, ale spíš tak orientačně bych chtěla vědět, jak to vidí ostatní nebo jak to měli jiní. Děkuju :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • dancewomen20.3. 15:17

  My po měsíci a už spolu budeme 16 rok:-D

 • Asi po třech měsíci, max čtyřech. Klidně bych to toho šla, člověk dřív zjistí jestli si ti dva spolu sedí či ne.

 • stupidiack20.3. 15:53

  U prvního partnera asi po čtvrt roce, u druhého (současného) po necelém roce, ale bydleli bychom spolu i dřív, jen mít možnost (finance, byt).

 • Fuxinka20.3. 17:24

  S manželom na intráku po dvoch mesiacoch, po vyše pul roce, jak jsem dodelala školu, sme ešte chceli poštriť a ne jít do podnájmu tak k jeho rodičum do rodinného domku a po roce už do vlastního s hypotékou :)

 • Bajuli8620.3. 17:28

  Oficialne jsme se sestehovali po necelem roce, ale byli jsme spolu denne a spali jsme stridave u pritele a u me na byte. Prakticky jsme spolu bydleli uz od zacatku. Pokud citite, ze je to ono, nereste, jak dlouho spolu jste.😉

 • Rebeca20.3. 19:16

  Vždycky brzo, max několik týdnů, a jsem za to hrozně ráda. Aspoň tam o to dřív vyplavou na povrch takové ty věci, jestli spolu lidi fakt dokážou žít a vyžít. Vidět se každý den a bývat spolu o víkendech není ani v nejmenším totéž, jako řešit společně přístup k domácím pracem, k pořádku v bytě, k financím... a i k tomu, jaký má ten druhý tendence narušovat soukromí, nebo se naopak separovat. Je hodně párů, co stylem "jsme spolu každý den, to je přece totéž" fungovali roky a klapalo to, ale po faktickým sestěhování šli od sebe hodně rychle.

 • Ivana3520.3. 18:06

  Po půl roce a už jsme spolu 18 let.

 • Francy20.3. 18:13

  Po necelém roce vztahu. Kamarádka se sestěhovala s přítelem po měsíci a lituje toho. Kvůli každodenní rutině přišli o krásné zamilované začátky vztahu. Ale kdo ví, jak by to bylo, kdyby se nesestěhovali 🤷‍♀️

 • My jsme spolu začali bydlet skoro po 3 letech, ale jsme spolu od mých 17, chodila jsem ještě na střední. Začali jsme spolu bydlet když jsem šla na vysokou. Možná by na to došlo i dřív, kdybych nebyla tak mladá :D Ten vztah je jinej, když spolu lidi bydlí, někomu to vyhovuje brzo, někdy na tom ten vztah zkrachuje a pár se rozejde. Jestli cítíš, že je to tak správně, tak jdi do toho.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 691 otázek, kterým se dostalo 261 308 odpovědí a 401 898 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist