Pneumatiky na zimu

Otázku položila: Bouchalka 11.10.2021 23:16

Ahoj, pořídila jsem si poprvé v životě auto, ale má jen letní pneumatiky. Poradíte prosím dobrý eshop, kde by mi poradili jaké koupit? Nebo doporučíte mi nějaké konkrétní Vy?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahoj, záleží, jaký typ pneumatik potřebuješ (musíš znát šířku, průměr, typ konstrukce a hmotnostní index). Je to napsané i na pneumatikách, ale na letních budou tyhle parametry nejspíš jiné. Buď si najdi na netu,jaký typ zimních pneu potřebuješ pro svoje auto, nebo se poraď na nějakém e-shopu třeba. Já si minulý pátek objednala na tomto e-shopu www.pneuboss.cz a můžu doporučit. Vyřízeno bylo během dne a včera dopoledne mi byly doručeny. Jen se nezalekni, je dost velká cena za dopravu (nějak 530,-), ale to je všude.

 • macicekkajik12.10.2021 8:50

  Když kupuješ pneumatiky poprvé, zajela bych do nějakého pneuservisu, kde ti poradí. Není to jen o výrobci, ale i o velikosti kol, šíři, dezénu atd. V servisu ti rádi poradí a třeba pneumatiky s tebou objednají a rovnou přezují. Nebo ti alespoň na papírek napíšou vše, co je třeba, aby jsi si koupila správné pneumatiky. Manžel pak objednává pneumatiky na této stránce: https://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/info.php

 • já k uvedenému ještě doporučím koupit pneumatiky rovnou s disky a ne jen samotné pneu.

 • Zajeď si do pneuservisu a porad se tam. :-) většinou mají vytipované... A když zvolíš zlatou střední cestu, neprohloupis.
  Já mám dobré zkušenosti s křemičitými od bránila, nicméně to jsou protektory... Výborné byly ruské Kamy, ty se v ČR už ale prodávají pod jiným názvem a nemůžu si vzpomenout :-D a jinak starý dobrý Nokian :-)
  Nešla bych už do Barumek...

 • Stepina17.10.2021 21:47

  Ahoj, mě pomohli na pneumatiky.cz Poradili mi tip pneumatik a mají i rozumné ceny.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 360 otázek, kterým se dostalo 264 532 odpovědí a 403 884 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist