Plena na noc

Otázku položila: Ebony 1.6.2018 13:59

Holky prosím vás jak mám odnaučit holku na noc plenu.Uz nevím jak.Teď byla týden bez plen, říkám paráda ani se nepočůrala ,vždy se vzbudila a zavolala ,že chce čůrat.No a teď dvě noci zpátky jako počůraná snad každou chvíli ,ani se nevzbudí a dokonce chce zase plenu.Tak já už nevím podotýkám, že příští měsíc ji budou tři takže už by měla.Buzení v noci taky nepomáhá chodím budit ,ale upřímně jsme z toho obě dvě unavený.Jak já tak ona.Vím ,že bych měla vytrvat.

 • 01.06.2018 19:38:15 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • terryk1.6.2018 14:09

  Jestliizu dva postřehy. Zaprvé nebudit, budete nasrane obě dvě, rozhazite si spánek a to fakt za to nestojí. Zadruhé. Ve třech letech má ještě na plenu pres noc nárok. Děti se tuším v noci mohou pomocovat až do pěti let. Takže... Já bych jí klidně zas na nic plenu vrátila a nechala ji chrnet. Až bude delší dobu suchá, zase ji ji vezmi a pořiďte si chránič matrace.

 • dancewomen1.6.2018 14:20

  Synovi 32m musím před spaním hodně omezit pití a v noci mu nedávat napít,jinak je vždy počůraný a ani ho to nevzbudí,dávám ho čůrat ve 21,když jde spát a pak spícího ve 23-24,když jdu spát já a občas se stejně jestě do 7 do rána počůrá,ale my už s manželem plínu vracet nechceme a syn ji taky nevyžaduje,na matraci má kryt a ještě slídu a měníme jen prostěradlo.Je na Tobě,jestli vytrváš nebo plínu dáš,do 5 let to je myslím fyziologické.

 • marketaj1.6.2018 14:57

  Nehroť to, musí dozrát. Noční plinu odbourat syn teď týden před 4 narozeninám. Jelikož pije večer hodně, tak ho budime než jdeme spát a je to v pohodě, za ty dva měsíce to bylo bez nehody. Předtím byla plina již delší dobu suchá. Teď se i občas nad raném vzbudí, přijde k nám do ložnice a oznámí, že jde čůrat.
  Doporučuji kouknout na https://www.nocvsuchu.cz

 • petulinkaa132.6.2018 22:37

  Ja malou budila, sla spat ve 20:00 a kolem půlnoci jsem ji dala curat na pul spánku a do rana uz vydržela, cca po mesici přestala a uz vydrzela do rána a spánek si rozhodně nerozhodila :-) ve 3 letech je načase byt bez plen, tak zkus vychytat jak dlouho vydrží a dávej ji vycurat v polospanku a sama se pak nastavi, samozřejmě do 5 let se ti nekdy jeste pocurat muze, staci tvrdsi spánek ale je to obcas ;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 691 otázek, kterým se dostalo 261 308 odpovědí a 401 899 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist