Panna celý život

Otázku položila: Anonymní uživatelka #404271 12.6. 8:34

Jaké je to být panna celý život? Proč nikdo to není? Je to neandrtálské? Jsou panny jeptišky a co jim to přináší?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • HaSha12.6. 10:24

  Začnu asi od jeptišek, protože se na to dá nejlíp odpovědět a na neadrtálce odpověď máš :-D. Jeptišky nemusí být panny, skládají slib čistoty a až od té doby se vzdají sexu jako nevěsty Kristovy, přijímají nové jméno. Je to součást jejich víry, mnohdy i pocit očištění z předchozího života.
  Obecně mají lidé různě silné libido. Někteří se řadí mezi asexuály a myšlenka sexu je jim nepříjemná až odporná (takže "někdo to je"), jiné naplňuje fakt, že mají nad svými pudy kontrolu. Co ještě to může přinášet: pravděpodobně se nenakazí pohlavní nemocí, určitě nechtěně neotěhotní.
  Jak to kdo prožívá, asi záleží na tom, jak moc je to o vlastním rozhodnutí. Někdo to tak chce, někdo se tím může trápit, někdo si to moc neuvědomuje nebo tomu nepřikládá stejnou váhu jako zbytek společnosti a je to pro něj jako bys mu říkala, že nechápeš, že nikdy neochutnal šneka.
  Někteří také mohou s věkem změnit názor, já jsem třeba oproti ostatním kamarádkám začala později a jsem tak spokojená (nemám žádnou nevyřešenou minulost, kterou bych svého přítele dráždila nebo děsila), naopak některé kamarádky, které se sexem začaly jako náctileté, se teď s odstupem vidí do toho trochu vmanipulované. Ve výsledku je to každého věc.

 • Obavam se ze neandrtalci neresili jestli jsou panny ci panicove :D oooo zlaty vek.. :-D
  Proc se vlastne ptas, chces se rozhodnout pro to byt pannou na cely zivot?

 • Francy12.6. 10:25

  Neandrtálské je docela dobrý přirovnání, jelikož vymřeli, ale poněkud jinak než, že by neměli sex :-D
  Jak je to s jeptiškama nevím, ale pravděpodobně ta, která vstoupí v brzkém mladí a dodržuje půst celý život, tak je panna navždy. Možná existují církve, kde se žena stane jeptiškou až když vstoupí a nehledí se na její minulost (takže panna být nemusí).
  Hlavně si to nedokážu představit, je to přirozený pud, bez kterýho bych žít nemohla :-D

 • Protože jsou tak škoredé a blbé že do té postele nikoho nedostanou.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 218 otázek, kterým se dostalo 245 365 odpovědí a 384 123 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist