Ovulační testy

Otázku položila: Bývalá uživatelka #21653 12.3.2010 10:12

Ahoj holky, chci se zeptat jak je to s ovulací? HA neberu od konce ledna. A když jsem si spočítala kdy mám plodné dny tak mě vyšlo, že od 10.2. do 14.2.. A právě 1O.2 ze mě vytekl tmavě hnědý hlen, hned ráno když jsem šla na toaletu a druhý den jsem měla hlen jenom narůžovělý a dnes nic. Holky myslíte si , že to byla ovulace a jak to děláte se sexem když máte ovu? Kdy si myslíte že mám naplánovat sex, aby to vyšlo? Díky za odpověď.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahojky ovu to být mohla tak jste to měli zkusit ale lepší by bylo mýt sex obden a nemyslet na to a nějak se nestesovat!!!!

  • ahoj jak říká Petulka123 souhlasím,taky jsem na to oc neslyšela,ale asi je to lepší,nestresuj se,nehlídej a uvidíš alespon jeden měsíc..držím palečky já se pro to ted taky rozhodla..pa

  • ahoj.mě týden po menzes se taky tak ukázala ovulace,špinila jsem červenou cca 2 dny a udělalo mi to tak poprvé.v době,kdy jsem špinila jsme měli sex 2 dny před špiněním a den po špinění,a nyní jsem už v 25 tt těhu.Sama jsem byla z toho hodně jelen,protože se mi to ještě nikdy nestalo a sama jsem ovulaci,krom bolesti v podbříšku a zvýšené tvorby hlenu nějak neuměla poznat.myslím podlepolohy čípku ajestli je hlen táhlý a bílkový atd.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 162 otázek, kterým se dostalo 267 420 odpovědí a 406 362 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist