Ovulační test

Otázku položila: Bývalá uživatelka #173273 13.1.2016 21:31

Neměla bych mít už pozitivní ovu test, kdyby to bylo dle kalendářního výpočtu??
Předešlé ovulace byly 12., 13. a 10. den. 10.1. večer a 11.1. ráno byla čárka vidět, ale nebyla tmavá jako kontrolní. Pak už zase nic. Mohla být ovulace už dneska?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • JancaxD13.1.2016 23:40

    Vidim to na 14,15,16DC... Uvidíš :) ale určitě pozdě není :)

  • terryk13.1.2016 22:02

    No, pokud už se ti čárka včera a dneska neobjevila, pak už ovulace zřejmě proběhla. Jinak k tý pozitivitě... Já v životě neměla pozitivní ovu test, ač normálně ovuluju. Takže jako pozitivní výsledek beru relativně silnou testovací čárku.

  • Na ovulacnom teste je vzdy nejaka ciarka. Nie je pravidlo, ze sa objavi, silnie, je silna a opat slabne. Mozes mat jeden den slabu, druhy ziadnu a opat silnejsiu. V kazdom pripade pozitivny je, az ked je aspon rovnako silna, ako kontrolna. Podla mna ovulacia este neprebehla, treba merat dalej...kazdy mesiac moze byt ovulka inak. Napr. ja si tiez meriam teplotu a minuly mesiac som mala 20. den a tento mesiac 14. den....Naisto budes vediet, ze ovulka prebehla az po nej, ked ti vyskoci teplota.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 697 otázek, kterým se dostalo 273 823 odpovědí a 411 013 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se