Ovulace...

Otázku položila: Katerinka29 7.12.2017 11:24

Dobry den,chtela bych se s vami poradit zaroved podelit o moje dnesni vysetreni u gynokologa,moje navsteva spocinala v tom,ze jsem zacla silne a tmave spinet,tlak v podbrisku a tyden po ms,doktor mi po vysetreni rekl ze jsem v poradku ze tam nic spatnyho neni,ale ani ovulace neni,rikam jakto vzdyt mi i dnes klesla teplota na ovu,tak me vyvedl po sestiletem mereni z velkeho omylu,ze pri ovulaci teplota stoupne ne klesne...tak sem z toho byla uplne v soku...nicmene mi rekl ze jsem neplodna netvori se mi zadne folikuly..takze tehu jedine s hormony nebo ivf...jaky je vas nazor na tu teplotu ?to jsem 6let merila uplne zbytecne?vzdyt se to i vsude pise ze klesne...:-( muj doktor je primar z nemocnice ktery se zabyval 20let neplodnosti...

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Petrakim7.12.2017 11:31

    Těsně po uvolnění vajíčka teplota stoupe - někomu skokově, někomu postupně (to mám já). Ono je otázka, co ty myslíš tou ovulací a on tou ovulací. Ovulace je moment uvolnění vajíčka, jeho uvolněním se do krve vyplaví i progesteron, který způsobí vzestup teploty, takže ono záleží na úhlu pohledu - tedy jaký moment oba dva myslíte. Pravdu máš paradoxně jak ty, tak i on, protože jste si neujasnili, co je to ta ovulace ve vašem pojetí.

  • Lucisek947.12.2017 11:33

    Ovulace se považuje za poslední den nízkých teplot, pak ti to vyskočí bud naráz nebo postupně o 0,3 až 0,5 stupně cca. Hele já měla taky problém s ovulací. Neměla jsem vůbec velký folikuly a byla jsem bez ovu. Zkus jeden měsíc drmkovej čaj. Mě to pomohlo první měsíc s ním a jsem těhule.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 70 367 otázek, kterým se dostalo 235 236 odpovědí a 371 528 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist