Osvětlení vánočního stromečku
Ahoj holky, chystám se na první pořádné vánoce - ve vlastním domě s velkým obývákem, takže s velkým stromečkem, a ne jen malým stromkem v malém bytě. No a hlavně s dítětem, které už to bude dost vnímat. A samozřejmě pro mě by mělo být vše dokonalé včetně stromečku. Prostě takový malý splněný sen 
No ale k věci - nemůžu se rozhodnout, jaká světýlka vybrat, jestli teplé bílé nebo studené bílé. Barevné se mi nelíbí, tak alespoň ta bílá je jasná. V obýváku teda máme bodovky a led pásek ve studené bílé, tak jestli to sjednotit...?
Jaká světýlka používáte vy?
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
6.11.2018 6:11Manžel má velký arzenál světýlek, takže jsme zkoušeli všechny možnosti a za mě jedině teplá. Zvlášť jestli běžné osvětlení je studené, tak aby se to odlišilo, aby Vánoce byly jiné. Teplá bílá podle mě vykouzlí tu pravou útulnou atmosféru Vánoc. Studená se hodí třeba na venkovní výzdobu nebo tak. Tak to cítím já.

-
5.11.2018 21:43Za mne taky teplá bílá mám ji i v kuchyni jako led osvětlení a za mně jednoznačně Super a taky si to letos dám na stromeček.
Já spíš tápu nad ozdobami jakou barvu letos , jelikož máme nové bydlení tak chci udělat nové barvy a zatím teda nevím ...jak máte prosím barevné vyřešené vlastně vše i dekorace a tak? Děkuji
-
5.11.2018 22:25Loni jsme si koupili svetylka ve studene bile a byli jsme strasne spokojeny. I kdo k nam prisel,tak moc chvalil. Bohuzel se po cca 18 dnech rozbila,tak jsme je vratili a letos budem kupovat nova. Opet bude barva studena bila. Ja nemam rada takovou tu nazloutlou barvu,v interieru mam taky studenou bilou. Ale je to na kazdym...trochu bych i prihlidla,do jake barvy budes stromek ladit...moc si neumim predstavit zluta svetylka treba k bilo-stribrnemu stromku.
-
28.11.2019 4:34Já bych se teda taky víc přikláněla k té teplé bílé. Myslím si, že na stromečku to vypadá lépe. My například minulý rok na https://www.emako.cz/vanocni-osvetleni/ objednávali jak teplá, tak studená světýlka a nakonec jsme použili jen ty s teplejší barvou, protože to prostě vypadalo lépe.
-
5.11. 12:39Vánoce mám moc ráda, hlavně ten pocit, když někomu dávám dárek, který ho opravdu potěší. Letos jsem přemýšlela, čím překvapit svého tátu. Je to technický typ a miluje moderní věci, takže když jsem objevila chytré hodinky ARMODD Silentwatch 8 Pro GPS, hned jsem měla jasno. Hodinky mají všechno, co by mohl chtít – GPS, měření tepu, stresu, spánku i sportovní režimy. Tátovi se určitě zalíbí, že všechno funguje přes aplikaci a on si bude moct sledovat svoje výsledky. Navíc vypadají opravdu stylově, ne jako klasické sportovní hodinky. Mám z toho radost už teď, protože vím, že to nebude jen „další věc“, ale pomocník, který mu vydrží dlouho a bude ho každý den bavit.
ale take jde jen o vec vkusu