Orgasmus

Otázku položila: Anonymní uživatelka #397042 10.2. 13:15

Ahoj holky. Mám docela intimní dotaz.. Měla jsem už pár partnerů.. A to po sexuální stránce,teď mám dlouhodobý vztah a i když milování s nim a celkově sex miluju,nevím jestli jsem kdy dosáhla orgasmu. I když si to dělám sama.. Je mi to příjemné a mám pocit že toho dosahnu a pak nastane ta chvilka,kterou nevím jestli dobre popísu,ale je to moment od ktereho mi to dal už příjemné není. Proste cítím jakoby takové ztahy.. Vždy jen přes dráždění postevacku. A dal už nemohu vydržet a více se uvolnit. A tím pádem nevím,jestli sem vůbec někdy za celou tu dobu kdy sexuálně ziji,někdy vůbec orgasmus měla.. Asi je to zvláštní,ale je mi to vůči svému partnerovi velice trapné a cítím se potom blbě. Tak orgasmus raději hraji od te doby kdy už to nejde vydržet a není mi to jakoby příjemné. Mate na to nějaké rady,jsem zoufalá..

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francy10.2. 13:22

    Hrát orgasmus je cesta do pekel.. Raději bych se partnerovi svěřila, jak to cítíš. Nedokážu popsat, co při orgasmu cítím (je to tak skvělý!). Na konci se mi nejvíce líbí, když přítel klitoris zmáčkne a potom hned povolí, protože těsně po je to už nepříjemné. Je pak hodně prokrvený a citlivý. Nejlepší je natrénovat to sama, abys věděla :-)

  • KarcaLexus10.2. 15:06

    No já kdyz dosahnu orgasmu tak mam stahy uvnitr “pipky” a slast a uzasny pocit prolije mohe telo. Taky pak dal uz nedokazu pokracovat az po chvili. Z tveho popisu mi prijde ze jsi orgasmu dosahla

  • stupidiack10.2. 15:34

    Je to něco tak skvělýho, že kdybys orgasmus zažila, určitě bys ho poznala ..

  • Kolik mas roku? Zeny pry dosahuji nejlepsich orgasmu kolem 30ky...rikal mi to i partner, o hodne starsi, 'par',zen mu posteli proslo:-D Me je 22 let, sex miluji ale jediny kdo se vzdy udela je partner... Sama nemam problem... A nevadi mi to. Cim vice se uvolnis a prestanes na to myslet tim betsi šance bude... Sex neni jen o orgasmu... Me se libi vsechno kolem :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 897 otázek, kterým se dostalo 244 355 odpovědí a 382 727 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist