Opravit pejskovi zub?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #405768 13.9. 19:34

Dobrý den, máme doma dilema...naše feňulka si zlomila přední 1, vrchní. Nedávno měla rok, je to labradorka. Zub je ulomený opravdu minimálně. Byly jsme hned u veterináře a ten nám řekl ať si nachystáme tak 8 tisíc.
Je to pro nás pálka. Takže uvažujeme o vytrhnutí zubu. Ovšem na to nám vet řekl že to bude tak 6 tisíc 🙈 no nevím kde ty ceny bere....tak jsme zkusili i jiného veterináře..jeden nám řekl že zuby neopravuje a že vytrhnutí by bylo za 500 (je to dobrý veterinář, není to jeho hlavní příjem, řekla bych že zvířata má opravdu rád a nedělá to pro peníze) no a další vet nám řekl že to opraví za 2000,-. A my přemýšlíme zda to nechat spravit nebo vytrhnout. Kdyby to byl špičák nebo stolička tak nevahám..ale vím jak má ráda hru na přetahování a obávám se že by ten zub dlouho nevydržel...prosím komentáře ve stylu ,,nemáte prachy tak si nepořizujte zvířata,, opravdu číst nepotřebuju. Zajímaly by mě zkušenosti, názory... děkuji

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Eleshiar13.9. 20:47

    Pokud je to zdravy zub, nechala bych ho opravit. Preci jen, novy uz misto nej nevyroste.

  • macicekkajik14.9. 8:33

    Teď řešíme něco podobného. Naše kokřice si ulomila zadní stoličku. I když je to zdravý zub, stejně ho necháme vytrhnout, protože ta oprava je opravdu drahá, Nehledě na to, že když kousá klacek, tak se klidně může i ta oprava znovu vylomit. Takže v pátek jedeme do Mělníka na operaci zub vyndat a mělo by nás to stát asi 4000,-.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 929 otázek, kterým se dostalo 262 285 odpovědí a 402 509 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist