Obřízka

Otázku položila: Anonymní uživatelka #439602 26.11.2021 14:36

byla jsem obřezaná a už mi nejde vůbec masturbovat. Potřebuji pomoc
Nakonec jsem nedokázala nic udělat protože jsem se bála že přijdu o rodiče

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • no, to celkem i logicky nepůjde, pokud nemáš klitoris. většina dívek a i žen je citlivá nejvíce právě na klitorisu, který se při obřízce obvykle odstranuje.
  a je to věc spíš pro policii za tvoje zmrzačení kterému rodiče přihlíželi.8-o

 • Měla bys nahlásit, že ses stala obětí trestného činu a byla zmrzačena. Nechápu tvé rodiče, vůbec jim na tobě evidentně nezáleží.

 • Francy27.11.2021 9:23

  Takoví lidi si nezaslouží, abys jim říkala rodiče. Hnus, nahlásila bych je policii :O=

 • V prvé řadě chci vyjádřit, jak mě to mrzí a popřípadě se omluvit za jakékoliv necitlivé komentáře, které mohly odkudkoliv přijít.

  Upřímně nevím, co se s tím dá dělat na úrovni chirurgie. Určitě bych zkusila kontaktovat nějakou dobrou sexuoložku a poradit se s odborníkem. Stejně tak by bylo velmi vhodné poradit se s právníkem.

  Co se týče masturbace a sexuálního uspokojení samotného, sama v poslední době zkouším experimentovat s bodem G a masáží okolí močové trubice. Údajně je tak možné také dosáhnout orgasmu. Jak na to, je celkem názorně ukázáno tady: https://cz.pornhub.com/view_video.php Video je sice umístěno na PornHubu, ale nejde o porno jako takové. Snad nějak nezpůsobí víc škody než užitku.

  Doufám, že najdeš způsob, jak z tohohle ven, jak mít kvalitní život, jak být sama se sebou spokojená a svoje tělo si dál užívat. Velmi si to přeju.

 • Panova.Vaginka28.11.2021 20:39

  U nás je toto trestné, ale pokud ti to bylo provedeno v muslimské zemi, není to trestné, Je to víra tvé rodiny a jelikož si k tomu byla vedena nemohla si odmítnout a tvůj vnitřní boj dopadl tak jak dopadl. Jen mi je divné že tě na to nepřipravovali více už déle.
  Teď už to musíš přijmout. Už nikdy se nebudeš muset ponižovat tím že si to budeš dělat sama pod peřinou, neboť ti to už nikdy nepůjde ale časem se naučíš prožívat se stejnou intenzitou a rozkoší orgasmus kluka kterého uspokojíš, tím se to stane i tvým uspokojením. Časem na to přijdeš a budeš se o to více snažit být lepší v tom kluka maximálně uspokojit. Často si říkám že by pro mě bylo lepší klitoris nemít ale pro mě samotnou je můj vlastní orgasmus neskutečné ponížení kterému se vyhýbám už přes rok. Docela bych s tebou na tohle téma pokecala ve zprávách, protože mě to zajímá a chtěla bych ti i pomoci se s tím naučit žít.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 035 otázek, kterým se dostalo 266 877 odpovědí a 405 983 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist