Nosit x nenosit náramek

Otázku položila: Anonymní uživatelka #405119 18.11.2020 23:02

Pěkný večer, je mi 20, před dvěma roky jsem od přítele (už spolu nejsme) dostala náramek na ruku se dvěma propojenými srdíčky. Nikdy jsem ho nenosila, jelikož byl moc dlouhý, visel a já se bála, abychom ho někde nestrhla. Zkoušela jsem ho dat spravit do několika klenotnictví ale nikde to nedělají. Takže zůstal ležet v krabičce do teď.
Moc mě to mrzí, protože je opravdu nádherný. Chtěla bych ho začít nosit, ale nevím, zda je to vhodné, když je od bývalého přítele.
Tak se chci poradit, jestli to není blbý. Jde mi o to, kdyby se někdo na nej ptal. Mohla bych říct, ze už ho mám dlouho. Protože nemusí být jen od kluka ne? Muže být i od rodičů, sourozence, babičky apod. ne?
Děkuju za vyjádření🙂

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • stupidiack19.11.2020 12:41

  Já bych ho asi nenosila. 🤷‍♀️ Připomínal by mi životní kapitolu, kterou už jsem ukončila. Určitě bych ho nevyhodila, měla ho schovaný, ale nosit ho? 🤔🙄🤷‍♀️

 • Rebeca18.11.2020 23:18

  Pokud je hezký, tak bych ho nosila. Blbý to určitě není. Kdyby se někdo ptal, můžeš říct, že to byl dárek a dál to nerozebírat, pokud je ti nepříjemné, že je zrovna od ex. :)

 • Pokud se ti líbí, tak bych ho nosila, jestli jsi s rozchodem a ex v pohodě :)

 • souhlasím s holkama, že bych ho klidně nosila, ale nejspíš bych si ho nebrala v případě, že by jsi se měla s bývalým přítelem potkat. aby si nedomýšlel něco co není. navíc když jsi ho nikdy dříve nenosila.
  pokud se někdo bude ptát, můžeš říct že to byl dárek a nerozvádět dál.

 • Marlena19.11.2020 16:03

  Nosila bych ho, ale nechala bych si ho zkrátit tak, že by odstranili ta srdíčka (pokud je to možné). Jestliže někdo nosí takový náramek s propletenými srdíčky, je to pro mě jasný signál, že je zadaný. Tak bacha při seznamování.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 730 otázek, kterým se dostalo 257 118 odpovědí a 398 707 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist